• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Performance Specialist
    Performance Specialist
    Marketing
    Great MInds sp. zo.o.

    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Performance

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dlaczego warto u nas pracować?

    Jesteśmy grupą agencji specjalizujących się w różnych dziedzinach komunikacji. Od kilkunastu lat na rynku, mamy nie tylko wyrobioną renomę wśród znaczących klientów, ale też obsypują nas często nagrodami. Zresztą zajrzyj na naszą stronę i sam się przekonaj. Co możemy Ci jeszcze o nas opowiedzieć? Praca w agencji nie jest lekka – na pewno dobrze o tym wiesz. Ale u nas jest na pewno ciekawa, różnorodna, bardzo wciągająca i otwierająca nowe możliwości (również awansów). To lubimy! Lubimy też być szanowanymi ekspertami i dbamy o najlepszych specjalistów, którzy doradzają naszym Klientom. Wspieramy nie tylko naszych Klientów – także siebie nawzajem. U nas ludzie po prostu się lubią, szanują i mogą na siebie liczyć. A gdy jest trudna sytuacja – wiadomo, wszystkie ręce na pokład. Jeśli do tego cenisz atmosferę, która nie jest korpo, szefa, w którym masz oparcie, elastyczną organizację pracy i fajne kameralne biuro w sercu Warszawy (albo na własnej kanapie, jeśli tak zdecydujesz) – aplikuj do nas!

    Kogo Szukamy?

    Czym będziesz się zajmować?

    • Planowaniem, wdrażaniem, realizacją i raportowaniem kampanii paid social (Facebook, Instagram, Messenger Audience Network, Google, You Tube, TikTok), ze szczególnym uwzględnieniem kampanii optymalizowanych pod cele sprzedażowe,
    • Przygotowywaniem trafnych estymacji, wycen i rekomendacji działań w zakresie PPC (paid social),
    • Budowaniem długofalowej relacji z klientem i wydawcami,
    • Terminowym i prawidłowym rozliczeniem kampanii,
    • Udziałem w tworzeniu rekomendacji mediowych/prezentacji strategicznych,
    • Analizą efektywności i ciągła optymalizacja kampanii,
    • Raportowaniem wyników zrealizowanych działań,
    • Współpracą z innymi działami przy tworzeniu strategii marketingowych, produkcji kreacji, optymalizacji LP, itp.

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • umiejętność strategicznego planowania i analitycznego myślenia,
    • praktycznej umiejętności tworzenia i optymalizowania kampanii digital,
    • znajomości trendów i narzędzi Digital,
    • umiejętności tworzenia prezentacji ofertowych oraz kosztorysów,
    • samodzielności i dobrej organizacji pracy,
    • rzetelności i poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania,
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. C1).

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt b2b
    • wyjątkową atmosferę pracy w duchu życzliwej współpracy i zaufania,
    • samodzielność i możliwość rozwoju działu zgodnie z przyjętą strategią
    • możliwość rozwoju i poszerzania doświadczenia w pracy przy projektach dla znanych marek i firm,
    • możliwość uczestnictwa w wewnętrznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
    • możliwość finansowania opieki medycznej,
    • dodatkowe 2 h wolnego w dniu urodzin,
    • krótsza praca o 2h w każdy piątek w lipcu i sierpniu.