• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingeCommerceE-commerce Manager
    E-commerce Manager
    new
    Marketing
    Gremi Media

    Gremi Media

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Analiza Danych

    zarządzanie zespołem

    marketing automation

    SEO

    PPC

    strategia

    e-commerce

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dla naszego Klienta, firmy Gremi Media S.A. poszukujemy osoby na stanowisko E-commerce Manager, która będzie odpowiedzialna za rozwój i realizację strategii sprzedaży online. Osoba na tym stanowisku będzie nadzorować wszystkie aspekty e-commerce, w tym optymalizację doświadczeń użytkowników oraz rozwój nowych funkcji (web oraz apps). Będzie kierować zespołem ds. e-commerce, analizować wyniki strony, monitorować rynek i konkurencję oraz zlecać kampanie reklamowe.

    Gremi Media SA to czołowy polski wydawca zapewniający czytelnikom specjalistyczne treści biznesowe i prawnicze (rp.pl, parkiet.com, eKiosk).

    Poszukujemy doświadczonego E-commerce Managera, który będzie odpowiedzialny za rozwój i optymalizację naszych działań e-commerce oraz zwiększanie sprzedaży (również subskrypcji).

    Twoje zadania:

    • Tworzenie i wdrażanie strategii e-commerce, która przyciąga użytkowników i napędza sprzedaż. Twoja kreatywność i innowacyjne podejście będą kluczowe!
    • Monitorowanie wyników strony, analiza danych i szybkie wprowadzanie usprawnień, aby maksymalizować konwersje i poprawiać doświadczenia użytkowników.
    • Zarządzanie zespołem e-commerce i współpraca z działami marketingu, analityki oraz IT, aby razem osiągać ambitne cele.
    • Optymalizacja kampanii marketingowych (PPC, SEO, email marketing) w oparciu o dane – liczby będą Twoimi najlepszymi przyjaciółmi.
    • Wdrażanie automatyzacji procesów e-commerce, aby operacje były bardziej efektywne i skalowalne.
    • Współpraca z Product Ownerem i zespołem deweloperskim, aby rozwijać nowe funkcje i podnosić wartość serwisu dla użytkowników.

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • Minimum 5 lat doświadczenia w e-commerce – wiesz, co działa, a co nie.
    • Znajomość narzędzi analitycznych (Google Analytics, Hotjar) i automatyzacyjnych (HubSpot, Mailchimp) – dane to dla Ciebie podstawa do działania.
    • Doświadczenie w generowaniu ruchu (PPC, SEO, email marketing) – wiesz, jak skutecznie przyciągnąć użytkowników i sprawić, żeby zostali.
    • Umiejętność tworzenia strategii e-commerce i wdrażania jej w życie – Twoje pomysły będą miały bezpośredni wpływ na rozwój serwisu.
    • Znajomość trendów rynkowych i umiejętność analizowania konkurencji, aby zawsze być o krok przed innymi.
    • Doskonałe umiejętności analityczne, a także zdolność rozwiązywania problemów – potrafisz przekuć dane w działanie.
    • Świetne umiejętności komunikacyjne – będziesz łączyć działania różnych zespołów, więc łatwość w komunikacji to klucz.

    Co oferujemy:

    • Autonomię i zaufanie – Twoje pomysły i decyzje będą miały realny wpływ.
    • Nowoczesne narzędzia i technologie – ułatwimy Ci pracę, wykorzystując najnowsze rozwiązania.
    • Dynamiczny i kreatywny zespół – będziesz pracować z ludźmi, którzy tak samo jak Ty kochają e-commerce i marketing.
    • Przyjazną atmosferę pracy – cenimy sobie balans między życiem prywatnym a zawodowym.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B oraz pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia) – praca ma być nie tylko wyzwaniem, ale i przyjemnością.
    • Hybrydowy model pracy (2 dni zdalnie)

    Jeśli lubisz, gdy dane i technologia pomagają osiągać wyniki, a praca w marketingu napędza Cię do działania – czekamy na Twoje CV!