• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaMediaAdOps Specialist
    AdOps Specialist
    Media
    GroupM

    GroupM

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    GroupM

    GroupM

    Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Campaign Manager 360
    CSS3
    HTML5
    ms excel
    Javascript
    Ad Operations

    Opis stanowiska

    Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą agencje należące do WPP – EssenceMediacom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację contentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

    Posiadamy certyfikaty Top Employer Poland & Europe 2021-2024, które potwierdzają, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych.

    Dodatkowo jesteśmy #DIMAQEmployer! Czyli zaufanym partnerem do współpracy w zakresie digital marketingu. Tak więc dołączając do nas, pracujesz ze specjalistami, których kompetencje potwierdzone są międzynarodowym certyfikatem DIMAQ!

    Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: AdOps Specialist

    (wprowadzanie i obsługa reklamy internetowej)

    Zadania na tym stanowisku:

    • wprowadzanie kampanii reklamowych do systemu
    • generowanie kodów emisyjnych dla Wydawców
    • współpraca z domami mediowymi spółki w zakresie wprowadzania i obsługi kampanii reklamowych

    Nasze oczekiwania:

    • praktyczna znajomość języka HTML5/CSS3 oraz znajomość JavaScript (poziom podstawowy)
    • dobra znajomość Excela
    • doświadczenie w obszarze Ad Operations
    • znajomość systemów do obsługi reklamy on-line np.: Campaign Manager 360, AdForm, Xandr, FlashTalking, Gemius Direct Effect
    • umiejętność analitycznego myślenia (rozumienia raportów systemowych)
    • umiejętność liczenia i chęć pracy z liczbami
    • dokładność i odpowiedzialność
    • samodzielność i dobra organizacja pracy
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • hybrydowy model pracy
    • współpracę z doświadczonym zespołem osób, którzy z pasją tworzą i rozwijają rynek reklamy internetowej w Polsce
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów i specjalistyczny rozwój zawodowy
    • możliwość uczestnictwa w projektach wspierających największych reklamodawców na polskim rynku
    • dostęp do wszystkich narzędzi, potrzebnych do wykonywania powierzonych obowiązków
    • przyjazną i koleżeńską atmosferę
    • dodatkowe benefity (m.in. kartę Medicover Sport, lekcje angielskiego, opiekę medyczną)