• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaMediaMontażysta w serwisie Sport
    Montażysta w serwisie Sport
    new
    Media
    Interia.pl Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    dobra organizacja pracy
    elastyczność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Lubisz i potrafisz tworzyć wideo?

    Pasjonuje Cię sport i potrafisz o nim również pisać?

    Masz otwarty umysł, głowę pełną pomysłów i nieco artystycznego wyczucia?

    Dołącz do dynamicznie rozwijającego się zespołu Sport Interia jako Montażysta.​

    Zadania, jakie postawimy przed Tobą:

    • research, opracowywanie i montaż materiałów audio oraz wideo o tematyce sportowej

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie w montażu materiałów audio/wideo (świetnie jeśli masz portfolio)
    • znajomość pakietu Adobe Creative Cloud (głównie Premiere, Ilustrator, Photoshop, Audition)
    • wiedza na temat specyfiki materiałów audio/wideo tworzonych na potrzeby Internetu
    • zainteresowanie sportem oraz wiedza z zakresu wielu dyscyplin
    • sprawne posługiwanie się językiem polskim – potrafisz pisać i redagować ciekawe, dobre, niedługie i bezbłędne teksty do produkcji wideo
    • znajomość języka angielskiego (co najmniej na poziomie średnio zaawansowanym, czyli: rozumiem, co czytam)
    • płynne poruszanie się w obszarze social media oraz doświadczenie związane z produkcją / montażem / dystrybucją treści na YT
    • umiejętność wyszukiwania i weryfikowania informacji pod kątem rzetelnych źródeł w celu unikania fake news
    • ogólna wiedza na temat praw autorskich w Internecie (zasady prawa cytatu, licencji Creative Commons)
    • dyspozycyjność (praca w weekendy lub w godzinach wieczornych nie stanowi dla Ciebie problemu)
    • umiejętność pracy zespole
    • kreatywne podejście do montażu
    • samodzielność w działaniu, dobra organizacja i terminowość

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w wybranym modelu hybrydowym lub zdalnym (jeśli jesteś spoza Krakowa)
    • możliwość realizacji własnych pomysłów i dużą samodzielność w działaniu
    • szansę na zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój umiejętności montażowych w zespole interiowych speców od wideo :)
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - w jednym z największych wydawców internetowych w Polsce, będącej częścią największej grupy medialnej w naszym kraju
    • pakiet benefitów Grupy Polsat Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego) oraz integracyjne eventy
    • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start-up'owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy