• Wszystkie ofertyWarszawaMediaTV/Video Campaign Delivery Expert
    TV/Video Campaign Delivery Expert
    new
    Media
    GroupM

    GroupM

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    GroupM

    GroupM

    Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    tv
    Media
    negocjacje
    English

    Opis stanowiska

    Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą agencje należące do WPP – EssenceMediacom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację contentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

    Posiadamy certyfikaty Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023, które potwierdzają, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych.

    Dodatkowo jesteśmy #DIMAQEmployer! Czyli zaufanym partnerem do współpracy w zakresie digital marketingu. Tak więc dołączając do nas, pracujesz ze specjalistami, których kompetencje potwierdzone są międzynarodowym certyfikatem DIMAQ!

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: TV/Video Campaign Delivery Expert

    Zakres obowiązków:

    • stały kontakt z klientem i doradztwo w zakresie mediów Video, proaktywne rekomendowanie działań i efektywnej strategii w zależności od dotychczasowych wyników i zmieniającego się otoczenia zewnętrznego
    • przygotowanie scenariuszy zakupu i negocjacyjnych w oparciu o zgodność z celami klienta, celami tradingowymi, oczekiwanymi wynkami Audytu i rozliczenia kontraktu
    • analizy kontraktów/umów klienta pod kątem rozliczeń realizacji kampanii TV, monitorowanie aktualnego wyniku i rekomendacje działań korygujących w celu poprawienia realizacji KPI kampanii, kontrola procesu i jego zaplanowanie zgodnie z wymaganiami wynikającymi z umowy
    • pilnowanie realizacji celów tradingowych i deklaracji klienta pod kątem aktualnych wydatków, a także planowanych inicjatyw - konsultowanie z klientem wpływu decyzji na deklarację i wyliczanie szans/zagrożeń związanych ze zmianami deklarowanego budżetu przed i w trakcie trwania roku
    • raportowanie wyników kampanii i ich statusu do klienta, rozwiązywanie sytuacji problematycznych i odpowiadanie na niestandardowe potrzeby klienta w zakresie mediów video

    Nasze oczekiwania:

    • kilkuletnie doświadczenie w zakupie kampanii TV i OV
    • znajomość rynku mediów (ze szczególnym uwzględnieniem TV Media Landscape: dostawcy, produkty, trendy, badania)
    • doświadczenie we współpracy z klientami, audytorami mediowymi i kluczowymi osobami po stronie agencji
    • doświadczenie w procesach nowobiznesowych (benchmarki, tabele kosztowe, kotnrakty)
    • umiejętność liczenia kosztów TV, przygotowywania strategii TV i jej modyfikacji w trakcie jej wykonywania
    • umiejętności negocjacyjne
    • zaawansowana znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)

    Czego możesz się po nas spodziewać:

    • jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę
    • dzielimy się wiedzą
    • lubimy pracować na dobrych, dostosowanych do nas narzędziach
    • mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych
    • kreujemy standardy w branży mediowej
    • lubimy się uczyć
    • nie mamy dress codu – ubieramy się jak nam się podoba
    • zaprzyjaźniamy się - chodzimy na wspólne śniadania i imprezy
    • w piątki pracujemy do 15.00

    Oferujemy:

    • szybki rozwój kompetencji managerskich, dzięki pracy na różnorodnych projektach i klientach
    • realizację projektów dla największych reklamodawców na polskim rynku (topowe marki globalne)
    • pracę z doświadczonym zespołem - z osobami, które z pasją tworzą i rozwijają rynek reklamy internetowej w Polsce
    • dużą samodzielność w zakresie realizowanych zadań
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwój zawodowy w kierunku rozwoju produktów reklamowych
    • dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do wykonywania powierzonych obowiązków
    • hybrydowy tryb prac
    • nowe i nowoczesne biuro w Campusie Koneser, na warszawskiej Pradze, blisko metra
    • kartę Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz opiekę medyczną po 3 miesiącach współpracy

    #TV #offline #offlinemedia #dommediowy #reklama #reklamaTV