• Oferty
  • Wszystkie ofertyGliwiceMediaDigital Video Specialist
    Digital Video Specialist
    Media
    Linkhouse

    Linkhouse

    2 077 - 2 597 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Linkhouse

    Linkhouse

    Największa w Polsce platforma content marketingu i link buildingu, która pomaga firmom oszczędzać miesięcznie tysiące godzin pracy specjalistów zajmujących się publikacją treści. Mamy ponad 70 000 portali w bazie i doskonałą obsługę klienta.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Video

    język angielski

    umiejętności analityczne

    Mile widziane

    Analiza Danych

    Opis stanowiska

    🚀 Dołącz do naszego zespołu jako Digital Video Specialist!

    💼 Jesteśmy Linkhouse - dynamiczną platformą link buildingu działającą na globalnym rynku. Naszą misją jest połączenie reklamodawców i wydawców z całego świata, a teraz szukamy kogoś, kto pomoże nam zdobyć jeszcze więcej międzynarodowych klientów.

    🔥 Gotowi na wyzwanie? Od 9 lat nieustannie rozwijamy się, kreując innowacyjne strategie i narzędzia, które zrewolucjonizowały branżę. Nasz zespół liczy ponad 30 utalentowanych jednostek, a nasze osiągnięcia cieszą się uznaniem największych internetowych marek i agencji. Dołącz do nas!

    W roli Digital Video Specialist będziesz odpowiedzialny za szeroki zakres działań związanych z produkcją i zarządzaniem treściami wideo. Twój obszar obowiązków będzie obejmować:

    • Montaż nagrań
    • Tworzenie i publikacja treści wideo
    • Nagrywanie instrukcji wideo
    • Konfigurowanie transmisji na żywo
    • Publikowanie nagrań z transmisji na żywo
    • Analiza wyników oglądalności
    • Współpraca z zespołem marketingu w promocji webinarów
    • Monitorowanie statystyk oglądalności webinarów
    • Ale To Nie Wszystko!:

    To stanowisko wiąże się również z występowaniem przed kamerą :)

    Nasze Wymagania

    • Doświadczenie w zarządzaniu treściami wideo
    • Znajomość programów do obróbki wideo
    • Wysoka zdolność do samoorganizacji
    • Znajomość technologii strumieniowania wideo w internecie
    • Umiejętności analityczne
    • Komunikatywny język angielski
    • Własny sprzęt do realizacji zadań
    • Brak oporów przed występowaniem przed kamerą

    Mile Widziane

    • Znajomość narzędzi do analizy danych

    Co Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie, dopasowane do doświadczenia i stanowiska 8000 -10000 zł brutto na B2B
    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie - długofalowa współpraca to nasz cel :)
    • Praca stacjonarna w biurze w Katowicach
    • Pakiet medyczny oraz dofinansowanie do karty Multisport
    • Niezwykle przyjazny zespół, który z pewnością sprawi, że poczujesz się jak w domu :) :) :)
    • Planowane spotkania integracyjne na cały rok
    • Pełne wsparcie w codziennej pracy
    • Elastyczny czas pracy - rozpocznij między 7:00 a 9:00 rano, zgodnie z Twoimi preferencjami.

    Jaki jest nasz proces rekrutacyjny?

    1. Formularz z podstawowymi pytaniami.
    2. Wyślij nam krótkie video z nagraniem dlaczego chcesz u nas pracować i opowiadające o Twoim doświadczeniu.
    3. Spotkanie u nas w biurze :)
    4. Na koniec, spodziewać się możesz oferty, bądź mailowego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.
    2 077 - 2 597 USD

    B2B