Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. marketingu
Marketing
Growton Group

6 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
social media
Content
copywriting
kreatywność
marketing
Opis stanowiska

W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pracując z nami, dołączysz do zespołu ekspertów, którzy każdego dnia pomagają firmom osiągać ich pełny potencjał sprzedażowy. Oferujemy unikalną możliwość pracy w innowacyjnym środowisku, gdzie każdy projekt to nowe wyzwanie i okazja do rozwoju.

Naszym celem jest umocnienie swojej pozycji na rynku poprzez wdrażanie nowoczesnych strategii marketingowych i zwiększenie swojej obecności w cyfrowym świecie. Rozumiemy, że kluczem do sukcesu jest nie tylko doskonały produkt, ale również efektywna komunikacja z naszymi obecnymi i przyszłymi klientami. Dlatego właśnie poszukujemy osoby, która dzięki swojej pasji, kreatywności i doświadczeniu w dziedzinie marketingu, pomoże nam osiągnąć te cele. Jesteśmy przekonani, że właściwa strategia marketingowa oraz jej skuteczna realizacja to fundamenty, na których budujemy długotrwałe relacje z naszymi klientami, stając się ich pierwszym wyborem. Aktualnie szukamy:

Specjalista ds. Marketingu

Opis stanowiska:

  • Kreowanie i realizację strategii marketingowej firmy na platformach społecznościowych. Twoim zadaniem będzie budowanie i utrzymywanie relacji z użytkownikami, a także zwiększanie rozpoznawalności marki Growton.
  • Planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii reklamowych na platformach takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, mających na celu generowanie zainteresowania naszymi produktami/usługami.
  • Opracowywanie i publikowanie angażujących postów, artykułów, grafik, wideo i innych treści dostosowanych do poszczególnych platform i grup docelowych zwiększających widoczność marki.
  • Monitorowanie trendów w mediach społecznościowych oraz analiza działań konkurencji.
  • Zarządzanie kampaniami reklamowymi w mediach społecznościowych oraz optymalizacja ich efektywności.
  • Opracowywanie i realizację strategii generowania leadów za pomocą różnych kanałów marketingowych, takich jak marketing treści, marketing e-mailowy, SEO, SEM, marketing w mediach społecznościowych i inne.
  • Projektowanie i zarządzanie kampaniami reklamowymi skierowanymi na pozyskiwanie leadów.
  • Tworzenie i optymalizację treści przyciągających uwagę potencjalnych klientów, w tym treści na strony lądowania (landing pages), posty na blogach, materiały do pobrania, itp.
  • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie efektywności kampanii i strategii generowania leadów.
  • Współpraca z zespołem sprzedaży w celu optymalizacji procesu przekształcania leadów na klientów.
  • Śledzenie najnowszych trendów w mediach społecznościowych i marketingu cyfrowym, aby wdrażać innowacyjne podejścia do generowania leadów.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, ze szczególnym uwzględnieniem mediów społecznościowych i generowania leadów - warunek konieczny.
  • Kreatywność w tworzeniu treści oraz umiejętność pisania angażujących tekstów.
  • Doświadczenia w prowadzeniu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych.
  • Biegłość w korzystaniu z narzędzi do zarządzania mediami społecznościowymi (np. Hootsuite, Buffer) i platform reklamowych (Facebook Ads, LinkedIn Ads).
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności oraz umiejętności pracy w zespole.
  • Zdolności analityczne i doświadczenie w pracy z narzędziami do analizy danych (Google Analytics, Facebook Insights).
  • Znajomość najlepszych praktyk SEO i CRO.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 6000 - 9000 zł brutto + premia za osiąganie wskaźników.
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w młodym i kreatywnym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Elastyczne godziny pracy oraz pracę zdalną.
  • Pracę w dynamicznym środowisku, pełną wyzwań i możliwości rozwoju zawodowego.

Jeżeli czujesz, że Twoje umiejętności i doświadczenie mogą przyczynić się do naszego wzrostu, a jednocześnie szukasz miejsca, gdzie będziesz miał(a) możliwość realnego wpływu na strategie i działania marketingowe – to właśnie Ciebie szukamy. Dołącz do nas jako kluczowy gracz w naszym zespole marketingowym i razem z nami kształtuj przyszłość naszej marki.

6 000 - 9 000 PLN

Brutto miesięcznie - Dowolna