• Wszystkie ofertySmolecSprzedażInneSpecjalista ds. Prospectingu
    Specjalista ds. Prospectingu
    Sprzedaż
    Growton Group

    1 815 - 2 593 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    prospecting

    B2B

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pracując z nami, dołączysz do zespołu ekspertów, którzy każdego dnia pomagają firmom osiągać ich pełny potencjał sprzedażowy. Oferujemy unikalną możliwość pracy w innowacyjnym środowisku, gdzie każdy projekt to nowe wyzwanie i okazja do rozwoju.

    W związku z wprowadzeniem do naszej ofert innowacyjnego rozwiązania rekrutacyjnego dla naszych klientów aktualnie poszukujemy:

    Twoje zadania będą obejmować:

    • Aktywne pozyskiwanie klientów B2B z sektora małych i średnich przedsiębiorstw,
    • Budowanie bazy potencjalnych klientów,
    • Generowanie i kwalifikacja leadów,
    • Identyfikowanie osób decyzyjnych w przedsiębiorstwie, docieranie do nich, nawiązywanie kontaktu,
    • Badanie potrzeb klientów, dopasowanie rodzaju usługi i przedstawianie ofert,
    • Prowadzenie spotkań sprzedażowych i podpisywanie umów z klientami,
    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.

    Oczekujemy od Ciebie:

    • Doświadczenia w prospectingu,
    • Znajomości najskuteczniejszych metod docierania do klientów oraz wykorzystywanych narzędzi,
    • Umiejętności budowania i segmentacji bazy,
    • Doświadczenia w “cold callingu” i “cold mailingu”,
    • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych,
    • Otwartości do spotkań z klientami w terenie,
    • Samodzielności, systematyczności i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków.

    Oferujemy:

    • Pracę zdalną z możliwością rozwoju zawodowego.
    • Samodzielność, swobodę w działaniu,
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń oparty na podstawie i prowizjach,
    • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe, a także codzienny feedback od doświadczonego managera.

    Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do zespołu specjalistów, którzy dbają o rozwój swoich klientów, aplikuj już teraz wysyłając swoje cv!

    Dołącz do nas i twórz z nami przyszłość sprzedaży!

    1 815 - 2 593 USD

    B2B