• Wszystkie ofertyOpoleSprzedażSprzedaż B2BSpecjalista ds. Rozwoju Biznesu
    Specjalista ds. Rozwoju Biznesu
    new
    Sprzedaż
    Growton Group

    1 815 - 3 112 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

    Dlaczego warto z nami szukać nowych wyzwań zawodowych w sprzedaży ? Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców, znamy się na sprzedaży. Rekrutację prowadzimy po partnersku, Kandydat i Klient są dla nas równie ważni. I co najważniejsze, przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji wydobywając Twoje kluczowe kompetencje.

    Dla naszego klienta, firmy Meetfaces Trading, lidera na rynku platform B2B! Poszukujemy energicznych i zdecydowanych Specjalistów ds. Rozwoju Biznesu , którzy będą odpowiedzialni za pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi. Twoim głównym zadaniem będzie promowanie innowacyjnej platformy Meetfaces Trading, która umożliwia firmom nawiązywanie kontaktów biznesowych i sprzedaż swoich produktów na całym świecie. Dołącz do zespołu na stanowisko:

    Specjalisty ds. Rozwoju Biznesu

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B i budowanie relacji biznesowych.
    • Prezentowanie możliwości platformy i doradztwo w zakresie otwierania nowych kanałów sprzedaży.
    • Organizowanie i prowadzenie spotkań sprzedażowych F2F z potencjalnymi klientami w swoim regionie.
    • Realizacja miesięcznych i kwartalnych planów sprzedażowych.
    • Współpraca z zespołem marketingu i wsparcia technicznego w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w aktywnym docieraniu do decydentów w sektorze MŚP. .
    • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji i zamykania sprzedaży.
    • Mile widziane doświadczenie we wprowadzaniu nowego produktu na rynek.
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
    • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy.
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus prowizje.
    • Udział w tworzeniu nowatorskiego projektu rozwijającego innowacyjne rozwiązanie wspierające globalna sprzedaż.
    • Umowa B2B.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
    • Narzędzia pracy: sprzęt komputerowy Apple oraz telefon po 3 miesiącach pracy, samochód służbowy Toyota Camry po 6 miesiącach realizacji planów sprzedażowych.
    • Dynamiczne i wspierające środowisko pracy w młodym, ambitnym zespole.

    Proces Rekrutacji:

    • Wyślij nam swoje CV,
    • Spotkanie online, omówienie Twojego doświadczenia i oczekiwań, weryfikacja kompetencji sprzedażowych,
    • Spotkanie z hiring manager,
    • Decyzja i oferta.

    Jesteś otwarta/y na nowe wyzwania zawodowe? Aplikuj

    1 815 - 3 112 USD

    B2B