Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Starszy Specjalista E-Commerce
Sales
Growton Group

Wrocław
6 850 - 9 784 PLNBrutto miesięcznie - UoP
5 000 - 7 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Angielski
e-commerce
dobra organizacja pracy
komunikatywność
praca w grupie
prawo jazdy
samodzielność
Microsoft Excel
Opis stanowiska

Dołącz do Zespołu Mononi jako Starszy Specjalista e-Commerce!

Jesteś gotowy na kolejny krok w swojej karierze? Chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się branży meblarskiej? Mebloteka Wajnert, z 20-letnim doświadczeniem na rynku, otwiera drzwi do swojego najnowszego projektu - Mononi. Poszukujemy doświadczonych specjalistów e-commerce, gotowych na wyzwania!

Lokalizacja: Praca hybrydowa (Wrocław/ Międzybórz)

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie: konkurencyjne stawki 5000 - 7000 netto na UoP lub B2B.
  • Premie: atrakcyjne premie uzależnione od wyników zespołu.
  • Benefity: dofinansowanie do szkoleń, kursów językowych, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, zniżki pracownicze oraz niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon).
  • Rozwój: możliwość awansu i budowania swojego zespołu.
  • Kultura: rodzinna atmosfera w małym, lecz ambitnym zespole 11 osób.

Kogo szukamy?

  • Doświadczenie: minimum 3 lata doświadczenia w e-commerce, preferowane 5 lat.
  • Wiedza branżowa: głęboka znajomość rynku meblarskiego oraz e-commerce.
  • Umiejętności: silne umiejętności negocjacyjne, planowania oraz budowania relacji biznesowych.
  • Języki: biegła znajomość angielskiego (B1/C1).
  • Inne: prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych.

Twój dzień pracy:

Będziesz odpowiadał za budowanie portfolio produktowego, pozyskiwanie nowych dostawców, negocjacje handlowe, planowanie wdrożeń nowych produktów oraz monitorowanie trendów rynkowych. Twoja rola będzie kluczowa w rozwoju marki Mononi.

Dlaczego warto dołączyć do Mononi?

Mononi to więcej niż miejsce pracy. To szansa na bycie częścią czegoś nowego i ekscytującego, z potencjałem do znaczącego wpływu na branżę meblarską. Dołącz do Mononi i pomóż kształtować przyszłość mebli onlne!

6 850 - 9 784 PLN

Brutto miesięcznie - UoP

5 000 - 7 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B