• Wszystkie ofertyŁódźMarketingMarketingSpecjalista ds. Marketingu
    Specjalista ds. Marketingu
    Marketing
    GRUBY BENEK SP. Z O.O.

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    reklamy
    manager
    kreatywność
    analiza
    pr
    marketing
    komunikatywność

    Mile widziane

    excel
    skuteczna komunikacja
    social media
    pomysłowość
    samodzielność
    dobra organizacja pracy
    marketing manager

    Opis stanowiska

    Gruby Benek to ogólnopolska sieć pizzerii z prawie 20-letnią historią. Naszą misją jest dostarczanie najlepszej pizzy w mieście, na najlepszym cieście. Wierzymy, że nasza pizza, choć typu fast food, zasługuje na najlepsze składniki, a nasz klient na szybko dostarczoną, ciepłą i pachnącą pizze.

    Zespół Grubego Benka tworzą praktycy o dużej wiedzy i doświadczeniu w branży. Wiemy jak ważny jest marketing, dlatego chcemy ciągle się rozwijać. Aktualnie poszukujemy do naszego biura w Łodzi Specjalisty ds. Marketingu – kreatora działań marketingowych, pasjonata marketingu w branży gastro, wojownika, któremu zależy na wynikach naszych franczyzobiorców 😉

    Zakres obowiązków

    • Kompleksowa opieka marketingowa nad marką
    • Kreowanie, opracowywanie i realizacja kampanii marketingowych
    • Realizacja planu marketingowego spójnego ze strategią marketingową firmy
    • Ustalanie kalendarza działań marketingowych
    • Orientacja na realizację celów biznesowych Centrali i franczyzobiorców,
    • Zbieranie danych, tworzenie analiz (z systemów sprzedażowych, social mediów, Google itd.) oraz wyciąganie z nich wniosków,
    • Mierzenie i raportowanie efektywności wszystkich działań
    • Współtworzenie programów lojalnościowych
    • Tworzenie treści reklamowych we współpracy z grafikiem
    • Praca z ustalonym budżetem marketingowym i relokowanie środków na różne formy reklamy
    • Utrzymywanie pozytywnych kontaktów z franczyzobiorcami i kontrahentami

    Nasze oczekiwania

    • Minimum 2 letnie doświadczenie marketingowe, chętnie w branży gastro
    • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii i działaniach marketingowych
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Office 365
    • Otwartość na nowatorskie i niekonwencjonalne działania
    • Doświadczenie w budżetowaniu kampanii i zarządzaniu stawkami
    • Umiejętność formułowania wniosków na podstawie danych
    • Umiejętność prezentowania danych w sposób klarowny i zrozumiały
    • Umiejętność tworzenia i redagowania tekstów, tzw. lekkie pióro
    • Umiejętność podejmowania decyzji i gotowość do samodzielnego działania
    • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy wielowątkowej i określania priorytetów
    • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów, umiejętności pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
    • Odwaga i niezłomność w docieraniu do miejsc jeszcze nieeksplorowanych w branży

    … tylko tyle i aż tyle 😉

    Oferujemy

    • Szerokie możliwości działań w ramach swoich kompetencji w prężnie działającej firmie
    • Różnorodność zadań i możliwość docierania do miejsc jeszcze nieeksplorowanych w branży
    • Fantastyczną atmosferę w koleżeńskim, młodym i dynamicznym zespole
    • Możliwość kreatywności i samodzielności w tworzeniu i realizacji projektów
    • Możliwość tworzenia kampanii marketingowych na szczeblu lokalnym i ogólnopolskim
    • Możliwość współpracy z dużymi firmami z sektora HoReCa, mass mediów, edukacji i rozrywki.
    • Udział w degustacjach, testach nowych dań i darmową pizzę
    • Udział w premierach filmowych, spotkaniach integracyjnych i biznesowych
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia/współpracy.

    Prosimy o przesłanie CV, LM oraz odpowiedzi na pytanie „Dlaczego chcesz dołączyć do zespołu Grubego Benka?

    Rozpatrzymy tylko oferty zawierające ww. 3 elementy (CV + LM + ODP)

    1 811 - 3 364 USD

    Dowolna