• Wszystkie ofertyGdańskMarketingMarketingDigital Marketing Specialist (Senior)
    Digital Marketing Specialist (Senior)
    new
    Marketing
    Cube GROUP

    Cube GROUP

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    account manager

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    TWOJE ZADANIA:

    • zarządzanie pełną aktywnością naszych Klientów w kanałach digital (PPC, SEO, Content marketing, Afiliacja, Paid Social, E-mail marketing, Programmatic, Video, Mobile).
    • koordynowanie interdyscyplinarnego zespołu ekspertów odpowiadających za poszczególne kanały marketingowe,
    • dbanie o biznes online naszych Klientów, nastawienie na jego rozwój, ciągłą optymalizację i innowacyjność,
    • nieustanne doskonalenie wiedzy z zakresu komunikacji marketingowej i analityki oraz dzielenie się tą wiedzą i doradztwo.

    SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI…

    • posiadasz potwierdzone sukcesy w realizacji strategii / kampanii marketingowych i sprzedażowych w kanale digital i potrafisz na nim o nich opowiedzieć,
    • posiadasz wiedzę z zakresu komunikacji marketingowej 360 stopni, znasz narzędzia analityczne,
    • myślisz strategicznie/biznesowo oraz posiadasz umiejętność tworzenia i realizowania skutecznych strategii marketingu i sprzedaży w kanale digital,
    • z łatwością nawiązujesz i rozwijasz relacje z Klientami,
    • potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem,
    • wykazujesz inicjatywę, samodzielność i dążenie do rezultatów, bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania oraz sprawnie rozwiązujesz problemy,
    • masz otwarty umysł i poczucie humoru,
    • znasz język angielski (B2/C1),
    • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
    • masz certyfikat DIMAQ (mile widziany).

    OFERUJEMY:

    • Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe, m.in. z branż: finanse, medyczna, e-commerce.
    • Twój rozwój: na start przechodzisz onboarding z platformą szczegółowo wprowadzającą do firmy i organizacji pracy u nas. Następnie pod okiem doświadczonych specjalistów z naszego działu realizujesz przydzielone zadania Klienckie i na bieżąco dostajesz feedback do nich, stopniowo usamodzielniasz się i dostajesz bardziej złożone oraz samodzielne zadania.
    • Jasne zadania, cele i zasady ewaluacji (min. raz w roku spotkanie ewaluacyjne z przełożonym), w zależności od tempa Twojego wdrożenia i wyników możliwość rozwoju w kierunku Senior Specjalisty.
    • 100% zdalnie lub hybrydowo WARSZAWA – Mokotów. Daleko od Mordoru, dog-friendly office.
    • możliwość elastycznego rozpoczęcia pracy: 8-9.30
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia – umowa o pracę, zlecenie lub B2B
    • benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit.

    Przebieg rekrutacji:

    1. Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów.)
    2. Wstępna rozmowa telefoniczna z HR o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach
    3. Rozmowa wideo lub stacjonarna z liderami działu i HR (to także czas dla Ciebie – śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!).
    4. Krótka rozmowa wideo z naszą Chief Digital Officer
    5. Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.
    6. Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień 🙂