• Wszystkie ofertyBiałystokMarketingContent / CopywritingSpecjalista/Specjalistka ds. marketingu treści
    Specjalista/Specjalistka ds. marketingu treści
    Marketing
    Grupa Agora

    Grupa Agora

    Białystok
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna
    Grupa Agora

    Grupa Agora

    Cześć, jesteśmy Grupą Agora! W naszym portfolio znajdziesz: prasę i multimedialne wydania cyfrowe, portale i projekty internetowe, radio, reklamę zewnętrzną, eventy kulturalne, wydawnictwo, kino, produkcję oraz dystrybucję filmową, gastronomię.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    samodzielność
    terminowość
    Social Media Marketing
    elastyczność
    Digital marketing
    video marketing
    Lekkie pióro

    Mile widziane

    dziennikarstwo
    sprawy społeczne

    Opis stanowiska

    Jesteśmy częścią spółki akcyjnej Agora. Wyborcza (m.in. Gazeta Wyborcza, Wyborcza.pl, Wyborcza.biz, Wysokie Obcasy, WysokieObcasy.pl, Książki. Magazyn do czytania) to największy opiniotwórczy dziennik w Polsce. Od 35 lat uprawiamy prawdziwe, rzetelne i zaangażowane dziennikarstwo. To właśnie tego dziennikarstwa szukają setki tysięcy czytelników (11 milionów Realnych Użytkowników miesięcznie), którzy każdego dnia odwiedzają Wyborcza.pl. I to dzięki niemu mamy 300 tys. prenumeratorów cyfrowych. Zdecydowanie najwięcej ze wszystkich mediów w Polsce, w Europie w pierwszej dziesiątce.

    Dołącz do zespołu Digital Marketingu Wyborcza.pl!

    Twoje zadania:

    • przygotowywanie promocji treści we wskazanych obszarach tematycznych, za pomocą narzędzi digital,
    • tworzenie i zarządzanie treściami na profilach społecznościowych (grafiki, rolki, copywriting, relacje/stories),
    • tworzenie rekomendacji tematów bieżących i długoterminowych we współpracy z redakcjami i działami SEO/social media,
    • wyszukiwanie i analiza nowych obszarów tematycznych,
    • wsparcie akcji redakcyjnych, mających na celu pozyskanie i utrzymanie subskrybentów serwisów Wyborczej,
    • współpraca z działem kreacji (copy i grafika),
    • przygotowywanie raportów z realizowanych projektów.

    Nasze oczekiwania:

    • lekkość językowa, dobre pióro,
    • doświadczenie w obszarach: digital marketing/social media marketing/video marketing - minimum 2 lata,
    • umiejętność współpracy między zespołami,
    • elastyczność – związana ze specyfiką pracy w mediach,
    • samodzielność i odpowiedzialność,
    • terminowość, umiejętność zarządzania czasem oraz ustalania priorytetów,
    • kreatywność - często zajmujemy się przypadkami, w których jeszcze nie ma utartych ścieżek,
    • mile widziane zainteresowanie dziennikarstwem i sprawami społecznymi.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
    • pracę zdalną lub hybrydową, z możliwością korzystania z biura w Warszawie z kawiarnią, stołówką, siłownią, sauną, basenem oraz parkingiem dla rowerów,
    • przy zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki do kina i teatru),
    • przy zatrudnieniu w oparciu o kontrakt B2B, możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie, linia wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport, zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru,
    • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.