• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingContent / CopywritingCopywriter
    Copywriter
    Marketing
    Grupa Eskadra sp. z o.o.

    Copywriter

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Content
    copywriting
    digital
    ATL
    BTL
    eventy

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • tworzenie konceptów kreatywnych w obszarach ATL, BTL, digital, eventy
    • przygotowanie prezentacji i materiałów przetargowych, wraz z dedykowanym do projektu zespołem
    • aktywny udział w spotkaniach z Klientami, prezentowanie przygotowanych pomysłów
    • opracowywanie materiałów do realizowanych kampanii
    • nadzór kreatywny podczas sesji zdjęciowych, planów filmowych, tworzenia animacji

    Nasze wymagania

    • warunek konieczny: min. 2 lata doświadczenia w agencji reklamowej na ww. stanowisku (lub więcej - "starzy wyjadacze" też są w naszym procesie rekrutacji mile widziani), poparte doświadczeniem (portfolio)
    • wiedza z zakresu marketingu i reklamy
    • zainteresowanie nowymi technologiami, chęć rozwijania się w projektach współtworzonych przez Ai – otwartość na nowości i ciągłą naukę i doskonalenie umiejętności
    • praktyczna umiejętność tworzenia prezentacji

    Szukamy osoby:

    • kreatywnej i pomysłowej
    • samodzielnej w myśleniu i działaniu
    • zaangażowanej całym sercem w to co robi
    • odpowiedzialnej za swoją pracę i jej efekty
    • nie bojącej się wyzwań i deptających po piętach deadline’ów
    • potrafiącej przekonująco zaprezentować swoje pomysły zarówno w formie angażującej prezentacji, jak i na żywo przed klientem
    • umiejącej pracować w zespole
    • Wraz z CV należy przesłać portfolio. Zgłoszenia bez portfolio nie będą rozpatrywane

    To oferujemy:

    • nie będziesz się nudzić – oferujemy pracę dla znanych marek i na wysokobudżetowych briefach
    • możliwość rozwoju zawodowego – jako pierwsi zrobiliśmy kampanię reklamową przy pomocy zaawansowanych technik modelowania Ai i ciągle doskonalimy naszą wiedzę w tym temacie
    • świetny zespół, a co za tym idzie dobrą atmosferę pracy
    • jasne i stabilne warunki współpracy
    • możliwość pracy zdalnej lub w biurze, które znajduje się w centrum Krakowa
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

    O nas

    Eskadra to agencja reklamowa, działająca od ponad 30 lat i świadcząca usługi typu full service.

    Tworzymy rozwiązania strategiczne i kreatywne dla marek komercyjnych ze wszystkich kategorii. Naszą specjalizacją jest także marketing publiczny i terytorialny. Na przestrzeni ostatnich 20 lat zdobyliśmy uznanie największych klientów i liczne nagrody na znaczących festiwalach reklamowych.

    Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: https://www.eskadra.pl