Oferty
Junior Product Manager / Młodszy Kupiec
Sprzedaż

Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

Microsoft Office Excel

język angielski

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Jak się u nas pracuje?

Grupie Komputronik kierujemy się wartościami: #Działaj #ZbierajDrużynę #Odkrywaj #BądźSobą. Codziennie podejmujemy działania, przejmujemy inicjatywę, sami zarządzany swoją pracą. Wiemy, że w pojedynkę, być może, pójdziemy szybciej, ale z innymi zajdziemy dalej. Wierzymy w siłę Grupy. Nie boimy się porażek, bo wiemy, że to ważny krok w rozwoju. Każdy z nas przyczynia się do siły naszej marki i wzrasta razem z nią. Jesteśmy elastyczni. Ważniejsze są dla nas efekty i wyniki, niż zapełniony do granic możliwości grafik. Lubimy dyskutować w szerokim gronie, ale też pracować w pojedynkę. Mamy ogromną przestrzeń na kreatywność, wychodzenie poza schematy i szukanie nowych rozwiązań. Dołącz do nas na stanowisku:

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie, a docelowo samodzielne zarządzanie powierzoną kategorią produktów (akcesoria komputerowe i GSM)
  • Zakupy i negocjacje z dostawcami
  • Analizowanie trendów rynkowych i działań konkurencji
  • Wprowadzanie nowych produktów do oferty
  • Kontrola ilości dostępnych produktów i zamawianie towaru
  • Nadzór nad terminowością dostaw i analizowanie parametrów rotacji magazynowej
  • Tworzenie planów sprzedaży i ich aktywne wykonywanie
  • Ścisła współpraca z działem marketingu, e-commerce i sprzedaży w zakresie kształtowania polityki komunikacji marketingowej, wewnętrznych i zewnętrznych akcji promocyjnych
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość procesu zakupowego / sprzedażowego
  • Umiejętności analityczne i negocjacyjne z orientacją na cele
  • Proaktywność i silna orientacja na realizację założonych celów biznesowych
  • Dobra organizacja pracy, także pod presją czasu
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w Zespole
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów, na stanowisku asystenta/ młodszego kupca
  • Doświadczenie w sprzedaży w różnych kanałach dystrybucji

To oferujemy

  • Pracę hybrydową (50:50) w naszym katowickim oddziale
  • Pracę dla rozpoznawalnej marki – nie musisz tłumaczyć skąd dzwonisz. To firma, która jest w każdym biurze i w każdym domu!
  • Rozwój – technologia wciąż się rozwija, więc i Ty nieustannie się uczysz.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię za realizację celów handlowych.
  • Elastyczność – będziesz zarządzał swoim czasem pracy i brał odpowiedzialność za swoje decyzje i wybory.
  • Pracę w gronie ekspertów, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem podchodzą do realizowanych projektów
  • Swobodę działania przy jednoczesnym wsparciu zespołu
  • Przestrzeń do realizacji swoich pomysłów
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Elastyczną formę zatrudnienia - w zależności od Twoich preferencji.