• Wszystkie ofertySmoliceLogistykaLogistykaMagazynier (m/k/x*) - Smolice /k. Strykowa
    Magazynier (m/k/x*) - Smolice /k. Strykowa
    new
    Logistyka
    GRUPA RABEN

    GRUPA RABEN

    1 270 - 1 478 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, że szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę!

    Zyskasz:

    • Zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie stawiającej na jakość i życzliwość w biznesie
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Zarobki w widełkach od 4900 do 5700 pln brutto- wynagrodzenie podstawowe (uzależnione od Twoich umiejętności i posiadanych uprawnień) oraz miesięczna premia do 875 pln brutto
    • Dodatek do pracy w godzinach nocnych (22.00-06.00)
    • 30-minutową przerwę wliczoną do czasu pracy
    • Benefity z możliwością włączenia członków rodziny m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, karty zniżkowe na paliwo, karty Sim do prywatnego użytku, bilety do kina, zniżki na zakupy
    • Paczki świąteczne dla pracowników i dzieci oraz dofinansowanie do wypoczynku pracownika
    • Bezpłatny dostęp do aplikacja do nauki języka angielskiego i niemieckiego oraz polskiego dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Gratyfikację finansową za polecenie pracownika
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz wsparcie merytoryczne
    • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii

    Sprawdzisz się w:

    • Przyjmowaniu i wydawaniu towaru
    • Kompletacji za pomocą skanera ręcznego
    • Rozlokowywaniu i magazynowaniu towaru
    • Obsługa wózka paletowego – wymagane prawo jazdy kat. B
    • Obsługa wózka widłowego – wymagane uprawnienia UDT

    Działaj z nami, jeśli:

    • Posiadasz prawo jazdy kat. B lub aktualne uprawnienia UDT
    • Szukasz stałej i stabilnej pracy
    • Jesteś gotowy/a do pracy 3-zmianowej
    • Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Możesz liczyć na wsparcie trenerów wewnętrznych i pełne przeszkolenie na stanowisku

    Mamy drive do rozwoju!

    I dlatego jako Raben rozwijamy się nieustannie od niemal 90 lat. Każdego dnia podbijamy europejskie i krajowe drogi. Posiadamy ponad 130 lokalizacji w 14 państwach - i wciąż nam mało! Pewnie dlatego cieszymy się opinią lidera w branży logistycznej. To nie przeszkadza nam przy okazji naprawdę dobrze się bawić - w pracy i poza nią. Dołącz do nas!

    1 270 - 1 478 USD