• Wszystkie ofertyLublinHRPayrollSpecjalista ds. kadr i płac
    Specjalista ds. kadr i płac
    new
    HR
    Grupa RBR

    Grupa RBR

    1 295 - 1 735 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kadry i płace
    kadry
    Płace
    excel
    payroll
    Prawo pracy

    Mile widziane

    data analyst
    ekonomia
    finanse

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twój zakres obowiązków:

    • prowadzenie działań kadrowo-płacowych
    • wprowadzanie faktur do programu
    • weryfikowanie stawek VAT na fakturach
    • przyjmowanie wpłat od klientów
    • weryfikowanie płatności pobraniowych i z kredytem kupieckim
    • wypłacanie pieniędzy dla klientów z tyt. zwrotów/reklamacji
    • przygotowywanie raportów na potrzeby wewnątrzfirmowe
    • składanie zamówień na potrzeby magazynu lub biura + kontrola nad fakturami do tych zamówień
    • kontakt z księgowością - wyjaśnianie przelewów + odszukiwanie dokumentów
    • tworzenie kosztorysów
    • wsparcie w projektach prowadzonych przez spółkę

    Nasze wymagania:

    • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z kadrami/ księgowością.
    • Możliwość pochwalenia się praktyczną wiedzą z zakresu Ustawy o Rachunkowości oraz umiejętności stosowania przepisów podatkowych (PIT, CIT i VAT, w tym w obrocie międzynarodowym)
    • Dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel)
    • Szukamy osoby precyzyjnej w swoim działaniu jak w szwajcarski zegarek
    • Terminowe wykonywanie zadań
    • Cechuje Cię samodzielność, odpowiedzialność oraz komunikatywność
    • Zdolność analitycznego myślenia jest Twoją mocną stroną

    Mile widziane:

    • Studia wyższe z zakresu finansów i rachunkowości lub pokrewnych
    • Znajomość języka angielskiego
    • Znajomość przepisów Kodeksu Pracy oraz RODO

    To oferujemy

    • Forma umowy: Umowa o pracę. Na początku oferujemy umowę na okres próbny. Następnie, jeśli nasza współpraca będzie przebiegać pomyślnie oferujemy Ci umowę na czas określony na okres 6 lub 12 miesięcy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy i umiejętności
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Możesz rozpoczynać pracę w godzinach 07:00 – 09:30. Sam decydujesz o której. Pracujemy 8 godzin. Nie ma mowy o żadnych nadgodzinach czy pracy w weekendy. Pracujesz na pełen etat od poniedziałku do piątku
    • Samodzielne stanowisko i doskonałą współpracę z naszą kadrową
    • Sprzęt niezbędny do wykonywania zadań (będziesz pracować na 2 monitorach jednocześnie co znacznie ułatwi Ci pracę)
    • Duży bezpłatny parking dla pracowników
    • Coroczną imprezę integracyjną oraz świętowanie Twoich urodzin
    • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń
    • Nielimitowany dostęp do najpyszniejszej yerba mate w naszym układzie planetarnym oraz pyszną, świeżą kawę ;)

    Miejsce pracy - jesteśmy tutaj: tiny.pl/9vjrz - 3 minuty jazdy samochodem wjeżdżając do Świdnika od ul. Mełgiewskiej)

    Jeszcze kilka słów o nas

    Jesteśmy jednym z największych importerów i dystrybutorów yerba mate na terenie Europy. Cieszymy się pozycją lidera rodzimego rynku i mamy ogromny udział w tym, że grono sympatyków yerba mate wciąż się powiększa. Mimo to nie jesteśmy żadną korporacją z open spacem na 500 osób, a grupą ambitnych, pomysłowych i pracowitych ludzi zakochanych w Ameryce Południowej i przekuwających to w biznes. Wierzymy, że dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu w przyszłości zostaniemy największym producentem yerba mate i liderem sprzedaży internetowej.

    Dołącz do nas i razem z nami realizuj misję dostarczania najwyższej jakości naturalnych produktów z różnych zakątków świata, tak, by stały się powszechne i dostępne dla każdego bez najmniejszych ograniczeń! Podejmiesz się tej misji razem z nami?

    Jeśli spełniasz warunki, wyślij nam swoje CV, a zamiast listu motywacyjnego napisz kilka

    zdań o sobie i o tym, dlaczego mielibyśmy Cię zatrudnić.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 24725

    1 295 - 1 735 USD