• Wszystkie ofertyZgorzelecZdrowieInneRejestrator/ka Medyczny/a
    Rejestrator/ka Medyczny/a
    Zdrowie
    Grupa Veritas

    Zgorzelec
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy agencją headhunterską specjalizującą się w przeprowadzaniu rekrutacji talentów do branży Digital & E-commerce. Wnikliwie analizujemy rynek i każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dopasowując nasze działania do potrzeb klienta i kandydata. Rekrutacja talentów w Digital & E-commerce to dla nas przyjemność!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    odpowiedzialność

    Mile widziane

    język niemiecki

    Opis stanowiska

    📌 Miejsce pracy: Zgorzelec

    Rodzaj umowy: UOP, B2B

    Tryb pracy: stacjonarny

    Grupa Veritas stanowi połączenie kilku spółek należących do jednego holdingu, m.in: Opieka Grupa Veritas, Veritas Polska, Fundacja Veritas, Veritas Med. Na co dzień zapewniamy profesjonalną usługę na wielu płaszczyznach: księgowości, zarządzania zasobami ludzkimi, rekrutacjach stałych oraz działaniach charytatywnych.

    Codziennie mamy przyjemność współpracować z 330 kreatywnymi i zaangażowanymi w projekty ludźmi z całej Polski. Rośniemy w siłę, tworzymy nowe działy i poszukujemy kolejnych osób, chętnych dołączyć do naszego zespołu. 😉

    Stwarzamy możliwości rozwoju każdemu pracownikowi, słuchamy i wcielamy pomysły naszych pracowników w nasze codzienne życie! 😉

    Dołącz do zespołu jednej z naszych spółek, aktualnie poszukujemy: Rejestratora/ki Medycznej

    Prześlij nam swoje CV, bardzo chętnie Cię poznamy!

    Czym będziesz się zajmować?

    • Rejestrowaniem pacjentów w przychodni Veritas Med, zlokalizowanej w Zgorzelcu na ul. Armii Krajowej 13 (umawianie, potwierdzanie wizyt, płatności, faktury, RODO),
    • Ewidencjonowaniem płatności od klientów za usługi medyczne w przychodni,
    • Prowadzeniem kalendarza wizyt,
    • Dbaniem o dokumentację medyczną ze szczególnym uwzględnieniem przepisów RODO oraz jej archiwizowaniem,
    • Obsługiwaniem niezbędnych platform m.in. MyDr, ZnanyLekarz, pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
    • Współpracowaniem z działem Digital Marketingu Grupy Veritas w celu aktualizowania informacji na stronie internetowej i mediach społecznościowych,
    • Przygotowywaniem gabinetów oraz dbaniem o właściwy stan wyposażenia, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie przychodni,
    • Zgłaszaniem potrzeb zakupu niezbędnego wyposażenia do prawidłowego funkcjonowania przychodni Veritas Med,

    Chętnie Cię poznamy, jeśli:

    • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • W swojej pracy jesteś sumienny i odpowiedzialny,
    • W swojej pracy nie lubisz rutyny i dobrze odnajdujesz się w multitaskingu,
    • Lubisz pracę z drugim człowiekiem i posiadasz naturalną łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • Potrafisz pracować pod presją czasu.

    Dodatkowo, mile widziane atuty:

    • Znajomość języka niemieckiego,
    • Wykształcenie związane z administracją medyczną.

    Co możemy Ci zaoferować?

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
    • Godziny pracy – system zmianowy od 8-19 otwarta przychodnia. Praca od 8-16 lub od 12-19.
    • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją,
    • Szkolenie wdrożeniowe na początku Twojej kariery w naszej firmie,
    • Wzajemne wsparcie zespołu oraz Kierownika Działu,
    • Możliwości rozwoju w kierunku, którym się interesujesz,
    • Przyjazną atmosferę pracy,

    Jakie jeszcze dodatkowe benefity?

    • prywatna opieka medyczna,
    • ubezpieczenie na życie,
    • 2 dodatkowe dni urlopu w roku,
    • dofinansowanie nauki języków, szkoleń i kursów, zajęć sportowych,
    • spotkania i wyjazdy integracyjne,
    • inicjatywy dobroczynne,
    • bezpłatne warsztaty i koncerty,
    • rekrutacje wewnętrzne,
    • kreatywna atmosfera.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami/kandydatkami.