• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówZdrowieInneB2B Sales
    B2B Sales
    new
    Zdrowie
    Proassist

    B2B Sales

    Proassist

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    CRM
    dobra organizacja pracy
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Cześć, dziękujemy, że zainteresowała Cię nasza oferta pracy!

    Jesteśmy Proassist, czyli firma technologiczna, która tworzy oprogramowanie dla gabinetów i placówek medycznych.

    buyer persona: lekarze i managerowie placówek medycznych

    rodzaj finansowania: bootstrap

    model sprzedaży: SaaS

    sprzedaż: b2b

    Jak pracujemy:

    100% zdalnie, ale pracujemy szybko: cytat Zbyszka: “noooo… tutaj to jest intensywnie”.

    Leady w podziale 50/50, marketing generuje inbound, a Ty odpowiadasz za outbound.

    Dowozimy wyniki i wiemy jak to robić, cytat Mariusza: “widzę, że tutaj się pracuje efektywnie, a nie efektownie”

    Twój zakres obowiązków

    • Poszukujemy osoby, która w trakcie spotkań online przedstawi system medyczny potencjalnemu klientowi. Przejdzie z nim proces sprzedaży i wdrożenia.
    • Twoimi rozmówcami będą menedżerowie, lekarze i personel zatrudnionych w placówce medycznej naszego klienta.
    • W swojej pracy będziesz odpowiedzialny za poszukiwanie nowych leadów (prospecting) oraz obsługa zapytań inboundowych.

    Nasze wymagania

    • Co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B/ w sprzedaży do gabinetów medycznych/ w sprzedaży online/ pracowała w SaaS.
    • Orientacja na wyniki i gotowość pracy w modelu prospecting plus leady z marketingu, czyli outbound i inboud.
    • Umiejętność pracy w CRM oraz znajomość narzędzi takich jak Slack, Notion, programy do spotkań online.
    • Z silnymi umiejętnościami analitycznymi i rozwiązywania problemów, chcemy znaleźć niezależnego specjalistę, na którym możemy polegać.
    • Prowadzenie sprzedaży w oparciu o ustalone procesy. Procesy, które nam działają i te, które poprawiliśmy w czasie pracy.

    To oferujemy

    • Umowę B2B i w ramach tego 21 dni roboczych płatnego urlopu.
    • Oferujemy budowanie własnej bazy klientów i portfela, z których czerpiesz profity. Twoja pensja z miesiąca na miesiąc rośnie tak, jak Twój portfel klientów.
    • Bieżącą pomoc i wsparcie działu supportu, zawsze będziesz mieć kogoś od technicznej pomocy.
    • Lubimy świętować sukcesy, dlatego robimy świętujemy osiągnięte KPI, nie organizujemy eventów z uwagi na “firmowego mikołaja” 🙂