Oferty
Project Manager
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

#kreatywność

dobra organizacja pracy

zarządzanie projektami

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna
Friendly offer

Grupa DDB ( DDB Warszawa i Gutenberg Agency Poland) to jedna z największych grup reklamowych w Polsce, znana z łączenia silnej strategii z wyjątkową kreacją, tworząca wielokanałowe kampanie reklamowe, a także specjalizująca się w komunikacji retail i etail marketingowej.

Wierzymy, że kreatywność jest największą siłą w biznesie. Uważamy, że strategie oparte na insightach i danych powinny być trampoliną do nieoczekiwanych kreatywnych pomysłów, które przynoszą wyjątkowe rezultaty.

Do naszych obecnych klientów należą mi.in.: McDonald’s, Pepco, Castorama, MediaMarkt, Super- Pharm, Volkswagen, Porsche, Durex, Inpost.

PROJECT MANAGER

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży digitalowej lub marketingowej
  • znajomość narzędzi i platform digitalowych (np. Google Analytics, Facebook Ads, Google Ads, CMS).
  • rozumienie specyfiki pracy kreatywnej
  • zdolność do koordynacji pracy zespołów projektowych
  • znajomość formatów display i doświadczenie w pracy z media planem
  • umiejętność zarządzania wieloma tematami jednocześnie
  • talent do nawiązywania i budowania relacji z ludźmi
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • zarządzanie projektami digitalowymi, w tym kampaniami reklamowymi online, stronami internetowymi i aplikacjami mobilnymi
  • planowanie, monitorowanie i raportowanie postępów projektów
  • współpraca z zespołem kreatywnym, zespołem IT, klientami i partnerami zewnętrznymi
  • zarządzanie budżetem projektowym oraz harmonogramem działań

Oferujemy:

  • udział w projektach agencji dla największych marek
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia zewnętrzne, biblioteka firmowa)
  • umowa o pracę lub kontrakt b2b
  • praca w modelu hybrydowym
  • prywatna opieka medyczna (TU Zdrowie)
  • opieka psychologiczna (Laboratorium Psychoedukacji)
  • Dzień na U, czyli dodatkowy wolny dzień na ważne dla kobiet i mężczyzn badania profilaktyczne
  • dofinansowanie abonamentu MultiSport
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • bonus za polecenie pracownika do pracy
  • możliwość konsultacji z zewnętrznym coachem
  • biuro usytuowane w zielonej części Żoliborza, w pobliżu Centrum Olimpijskiego, Klubu Sportowego „Spójnia” i stadniny koni
  • biuro otwarte dla czworonogich przyjaciół naszych pracowników
  • ping-pong i piłkarzyki na terenie biura
  • klimatyczna kantyna z gorącą kawą
  • foodtracki na różne dni tygodnia na terenie kompleksu
  • spotkania i imprezy integracyjne, zarówno w ramach zespołów, jak i dla całej agencji
  • brak dress code’u