• Wszystkie ofertyBielsko-BiałaZdrowieOpieka medycznaPołożna
    Położna
    new
    Zdrowie
    GynCentrum

    Położna

    GynCentrum

    Bielsko-Biała
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    GynCentrum

    GynCentrum

    Gyncentrum Poland Group to jedna z najprężniej rozwijających się firm medycznych w Polsce. Działa na wielu płaszczyznach: od diagnostyki i leczenia niepłodności, po działalność badawczo-rozwojową i wdrażanie zupełnie nowych rozwiązań. Nasza praca – Twoje zdrowie!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    prowadzenie porodu
    opieka medyczna
    położnictwo i ginekologia

    Opis stanowiska

    Klinika Gyncentrum jest jednym z wiodących ośrodków leczenia niepłodności i diagnostyki prenatalnej w Polsce. Od ponad 20 lat pomaga niepłodnym parom spełnić marzenie o potomstwie, zachowując przy tym najwyższą jakość usług. W ramach jednego ośrodka pacjenci mogą skorzystać z pełnej diagnostyki przyczyn niepłodności oraz poddać się leczeniu zaawansowanymi metodami. Zespół Kliniki tworzą wybitni specjaliści z wielu dziedzin medycyny: ginekologii i położnictwa, endokrynologii, perinatologii, genetyki, urologii, andrologii, immunologii czy embriologii. Gyncentrum jest także cenionym ośrodkiem diagnostyki prenatalnej, wykonującym badania prywatne oraz na NFZ.

    Klinika Leczenia Niepłodności Gyncentrum ma swoje oddziały w 8 miastach w Polsce: w Katowicach, Krakowie, Bielsku-Białej, Częstochowie, Lublinie, Warszawie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

    Zakres obowiązków:

    • Opieka medyczna nad pacjentkami w czasie ciąży oraz w okresie poporodowym;
    • Wykonywanie badań niezbędnych do monitorowania ciąży fizjologicznej;
    • Prowadzenie porodu oraz monitorowanie płodu przy wykorzystaniu aparatury medycznej;
    • Realizacja zleceń lekarza w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji pacjentek;
    • Samodzielne udzielanie określonych świadczeń w celach profilaktyki, leczenia oraz diagnostyki;
    • Prowadzenie działalności edukacyjno-zdrowotnej w zakresie przygotowania do życia w rodzinie, metod planowania rodziny oraz ochrony macierzyństwa i ojcostwa;
    • Udzielanie rekomendacji w zakresie prawidłowej opieki, dbania, higieny oraz żywienia noworodka;
    • Asystowanie przy zabiegach oraz podczas wizyty pacjentów w gabinecie;
    • Wykonywanie zleceń lekarskich pacjentom zgłaszającym się do Kliniki;
    • Udzielanie pomocy przy badaniu pacjentów w zakresie koniecznym do sprawowania opieki medycznej;
    • Kompletowanie, prowadzenie i zabezpieczanie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi;
    • Współpraca z personelem lekarskim i administracyjnym.
    • Praca w punkcie pobrań;

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie medyczne z zakresu położnictwa;
    • Aktualne prawo wykonywania zawodu;
    • Mile widziane roczne doświadczenie w pracy na stanowisku położnej;
    • Znajomość obsługi komputera;
    • Orientacja na Pacjenta – wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej;
    • Obowiązkowość, dokładność oraz życzliwość.

    Oferujemy :

    • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Pracę pełną wyzwań i satysfakcji;
    • Elastyczny grafik;
    • Możliwość rozwoju;
    • Zgrany zespół.