• Wszystkie ofertyPoznańZdrowieOpieka medycznaEmbriolog Kliniczny
    Embriolog Kliniczny
    Zdrowie
    GynCentrum Sp. z o.o.

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Gyncentrum Poland Group to jedna z najprężniej rozwijających się firm medycznych w Polsce. Działa na wielu płaszczyznach: od diagnostyki i leczenia niepłodności, po działalność badawczo-rozwojową i wdrażanie zupełnie nowych rozwiązań. Nasza praca – Twoje zdrowie!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    ESHRE lub PTMRiE

    PWZ Diagnosty

    b.dobra organizacja pracy

    chęc kształcenia się

    analityka medyczna

    biologia rozrodu

    Mile widziane

    publikacje naukowe

    Opis stanowiska

    Klinika Gyncentrum jest jednym z wiodących ośrodków leczenia niepłodności i diagnostyki prenatalnej w Polsce. Od ponad 20 lat pomaga niepłodnym parom spełnić marzenie o potomstwie, zachowując przy tym najwyższą jakość usług. W ramach jednego ośrodka pacjenci mogą skorzystać z pełnej diagnostyki przyczyn niepłodności oraz poddać się leczeniu zaawansowanymi metodami. Zespół Kliniki tworzą wybitni specjaliści z wielu dziedzin medycyny: ginekologii i położnictwa, endokrynologii, perinatologii, genetyki, urologii, andrologii, immunologii czy embriologii. Gyncentrum jest także cenionym ośrodkiem diagnostyki prenatalnej, wykonującym badania prywatne oraz na NFZ.

    Klinika Leczenia Niepłodności Gyncentrum ma swoje oddziały w 8 miastach w Polsce: w Katowicach, Krakowie, Bielsku-Białej, Częstochowie, Lublinie, Warszawie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

    Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy:

    EMBRIOLOG KLINICZNY

    Zakres obowiązków:

    • Wykonywanie rutynowych czynności embriologicznych (IVF, ICSI, ICSI-TESE, ET, FET, PGT-A, PGT-M itp.);
    • Biopsja zarodka, witryfikacja zarodków i oocytów, analiza nasienia, kriokonserwacja nasienia, itp.;
    • Systematyczne monitorowanie wskaźników jakościowych i utrzymanie ich na pożądanym poziomie;
    • Współpraca z innymi kriobankami;
    • Udział w konferencjach i sympozjach naukowych dotyczących rozrodu człowieka, embriologii i ginekologii;

    Wymagania:

    • Aktualne PWZ Diagnosty Laboratoryjnego;
    • Członkostwo i certyfikat embriologa klinicznego ESHRE lub PTMRiE;
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (analityka medyczna, biotechnologia, biologia);
    • Doświadczenie zawodowe w dziedzinie wspomagania rozrodu człowieka;
    • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej;
    • Wiedza z zakresu biologii rozrodu;
    • Nieustająca chęć rozwoju i doskonalenia umiejętności z zakresu technik wspomaganego rozrodu;
    • Regularne uczestnictwo w konferencjach dotyczących rozrodu człowieka, embriologii i ginekologii;
    • Pasja do wykonywanego zawodu;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Dobra organizacja pracy;

    Mile widziane:

    • Publikacje naukowe oraz bogate doświadczenie w realizacji pracy naukowej;

    Oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań i satysfakcji w jednej z największych klinik leczenia niepłodności w Polsce;
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i międzynarodowych konferencjach;
    • Możliwość rozwoju naukowego;
    • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, dofinansowanie zajęć sportowych, dofinansowanie wypoczynku).