• Wszystkie ofertyGłogówSprzedażPraca w sklepieDekorator/Dekoratorka - Visual Merchandiser - Głogów
    Dekorator/Dekoratorka - Visual Merchandiser - Głogów
    Sprzedaż
    H&M

    H&M

    Głogów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    priorytetyzacja

    organizacja

    polski

    projektowanie

    stylizowanie

    Opis stanowiska

    Praca na stanowisku Dekoratora/Dekoratorki w H&M wiąże się z dużą odpowiedzialnością – ale też daje dużo możliwości.

    Do Twoich obowiązków należeć będzie m.in:

    • Prezentacja towaru w sklepie i w witrynach zgodnie ze standardami,
    • Inicjowanie i kontrola działań zapewniających sprzedaż,
    • Zapewnienie doskonałej obsługi klienta,
    • Planowanie i organizacja pracy zgodnie z potrzebami biznesowymi,
    • Szkolenie i rozwój doradców sprzedaży z zakresu prezentacji produktów.

    Kwalifikacje

    Do naszego zespołu poszukujemy osób otwartych, komunikatywnych, ambitnych, pełnych optymizmu, stanowiących wzór do naśladowania i potrafiących działać zespołowo.

    Dodatkowo oczekujemy:

    • Zdolności tworzenia inspirujących projektów i stylizacji,
    • Umiejętności radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie,
    • Dobrej organizacji oraz zdolności do ustalania priorytetów w zależności od potrzeb,
    • Umiejętności dzielenia się wiedzą z innymi oraz pozytywnego nastawienia,
    • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego.

    Dodatkowe informacje

    Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin. Aplikuj przesyłając swoje CV tak szybko, jak to możliwe.

    Benefity

    Wszystkim pracownikom Grupy H&M oferujemy atrakcyjne benefity oraz szerokie możliwości rozwoju na całym świecie. Każdy z naszych pracowników otrzymuje pracowniczą kartę rabatową, którą może wykorzystać we wszystkich markach Grupy H&M w sklepach stacjonarnych i online. Marki objęte rabatem to H&M (w tym Beauty i Move), COS, Weekday, Monki, H&M HOME, & Other Stories, ARKET, Afound. Oprócz rabatu pracowniczego wszyscy nasi pracownicy objęci są programem H&M Incentive Program — HIP. Więcej informacji na temat H&M Incentive Program znajdziesz tutaj

    Dodatkowo oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Program szkoleń wstępnych i rozwojowych,
    • Wolne weekendy,
    • Pracę w godzinach porannych,
    • 25% zniżki na zakupy w sklepach grupy H&M dla Ciebie i jednej bliskiej Ci osoby,
    • Okazjonalne kupony i bonusy w ciągu roku,
    • Bonusy za polecenie nowych pracowników,
    • Dostęp do platformy MyBenefit,
    • Dopłatę do karnetów sportowych,
    • Dopłatę do ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej.

    Poza globalnymi benefitami wszystkie nasze lokalne rynki oferują różnorodne, konkurencyjne dodatki i świadczenia. Należy jednak pamiętać, że mogą się one różnić w zależności od formy zatrudnienia i kraju.

    Inclusion & Diversity

    H&M jest częścią Grupy H&M. W Grupie H&M dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć i utrzymywać inkluzywne, zróżnicowane i godziwe miejsca pracy w całej naszej organizacji. Nasze zespoły powinny składać się z różnorodnych jednostek, które aktywnie dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami. Posiadanie zróżnicowanej kadry pracowniczej ma pozytywny wpływ na to, jak radzimy sobie z wyzwaniami, jak postrzegamy możliwości i w jaki sposób nawiązujemy relacje z naszymi współpracownikami oraz klientami na całym świecie. Stąd też wszystkie aspekty różnorodności brane są pod uwagę w naszym procesie rekrutacyjnym.

    Dążymy do zachowania uczciwego i równego procesu rekrutacyjnego, dlatego też uprzejmie prosimy o niezałączanie listów motywacyjnych do aplikacji, ponieważ często zawierają one informacje, które w łatwy sposób mogą wywołać niezamierzoną stronniczość.

    Opis firmy

    H&M to marka odzieżowa, która oferuje najnowsze trendy i inspiracje od modnych ubrań i wyjątkowych kolekcji stworzonych we współpracy z projektantami po przystępne cenowo dodatki. Naszą koncepcją biznesową jest zrównoważona moda i najwyższa jakość w najlepszej cenie. Dowiedz się więcej o H&M tutaj