• Wszystkie ofertyPoliceSprzedażPraca w sklepieDoradca/Doradczyni Klienta w OBI
    Doradca/Doradczyni Klienta w OBI
    Sprzedaż
    OBI

    OBI

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    #JesteśmyOBI czyli międzynarodową firmą o 50-letniej tradycji w branży DIY. W Europie zarządzamy łącznie 660 marketami, w tym w Polsce jest ich 60, zlokalizowanych w 41 miastach. Jako lider rynku artykułów budowlanych, swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim ludziom tworzącym OBI. To dzięki nim możemy pochwalić się stałym rozwojem firmy, zorientowanym na potrzeby Klientów, w zakresie asortymentu i usług dla domu i ogrodu. W naszych marketach pomagamy Klientom w realizacji marzeń o zaprojektowaniu, wybudowaniu i urządzeniu wymarzonego miejsca. Od projektu i listy zakupów, po dekoracyjne dodatki. Wspieramy tworzenie domów, wyposażenie mieszkań, aranżację ogrodów i balkonów, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda.

    Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

    ·       zapewnianie profesjonalnej obsługi Klientów w sklepie

    ·       aktywne doradztwo i pomoc Klientowi w zakupach

    ·       dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami OBI

    ·       utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami OBI.

    Nasze wymagania:

    ·       komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem

    ·       dobra organizacja pracy, odpowiedzialność

    ·       inicjatywa i zaangażowanie w pracę

    ·       umiejętność pracy w zespole

    ·       mile widziane doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze Klienta

    ·       znajomość asortymentu OBI będzie dodatkowym atutem

    ·       umiejętność obsługi komputera min. na poziomie podstawowym.

    Oferujemy:

    ·       stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

    ·       atrakcyjne wynagrodzenie + realna premia

    ·       przewidywalny i elastyczny grafik pracy

    ·       prywatną opieka medyczna

    ·       ubezpieczenie grupowe

    ·       kartę MultiSport

    ·       wyprawki szkolne dla dzieci

    ·       pakiet szkoleń i certyfikaty

    ·       dofinansowanie do wakacji

    ·       zniżki na produkty firmowe

    ·       świetną atmosferę i dobre warunki pracy.