• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingAccount Executive
    Account Executive
    Marketing
    Havas Engage Warsaw

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    BTL
    obsługa klienta
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie (również staże) w pracy w agencji reklamowej, najchętniej w prowadzeniu projektów BTL
    • umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z klientem
    • umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • kreatywność i zaangażowanie w pracę
    • dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, terminowość i otwartość na nowe wyzwania

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • koordynowanie projektów BTL
    • współpraca z innymi działami agencji, w tym uczestniczenie w sesjach fotograficznych
    • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
    • przygotowywanie kosztorysów, prezentacji
    • prowadzenie dokumentacji projektów

    OFERUJEMY:

    • pracę w systemie hybrydowym
    • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LUX MED i karta Multisport)
    • szkolenia kompetencyjne w ramach autorskiego programu Havas University
    • możliwość korzystania ze strategicznych i kreatywnych zasobów Havas Group oraz uczestniczenia w wewnętrznych szkoleniach realizowanych w ramach Havas Village
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy, jasna ścieżka kariery
    • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej na Mokotowie (nie w mordorze!)
    • codziennie świeże owoce w biurze
    • dostęp do fizjoterapeuty i manicure dla pracowników w biurze
    • dostęp do programu nagród pracowniczych przyznawanych w ramach Havas Creative Group