• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPMProject Manager
    Project Manager
    PM
    havenocode

    havenocode

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    zaangażowanie
    dobra organizacja pracy
    Angielski

    Mile widziane

    no-code/low-code
    clickup

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Havenocode założyło trzech wspólników, którzy postanowili udowodnić klientom, że istnieje alternatywa do znanego wszystkim świata IT. Alternatywa w podejściu do wytwarzania oprogramowania, do budowy rozwiązań w sposób dużo bardziej efektywny czasowo i kosztowo.

    Jeśli chcesz stać się częścią firmy, która unika korporacyjnych rytuałów, ceni sobie przejrzystość komunikacji i co najważniejsze, współpracuje ze sobą i z klientami według zasady otwartej informacji zwrotnej, to jesteś w dobrym miejscu.

    Obowiązki

    • utrzymywanie wysokiej jakości zarządzania projektami i zespołami
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych partnerskich relacji z klientami (ścisła współpraca z Client Partnerem),
    • planowanie harmonogramu dla projektu i dbanie o jego terminową realizację (zgodnie z oczekiwaniami klientów, w ramach szacowanego budżetu),
    • zapewnienie efektywności i przejrzystości pracy zespołów.

    Oczekiwania

    • znajomość zasad zwinnego podejścia w zarządzaniu projektami i zespołami (agile),
    • znajomość języka angielskiego na poziomie profesjonalnym (obowiązkowa),
    • doświadczenie komercyjne w zarządzaniu projektami IT (2-4 lata).

    Oferujemy

    • zaawansowany onboarding do wszystkich narzędzi wykorzystywanych na stanowisku - szkolenia / dostęp do kursów,
    • pracę zdalną
    • możliwość wywierania realnego wpływu na rozwój firmy
    • bliska współpraca z zarządem firmy

    Brzmi ciekawie? Jeśli dostrzegasz możliwości dla siebie a Twoje oczekiwania identyfikują się z naszymi to koniecznie daj się poznać!

    2 070 - 3 105 USD

    B2B