• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaDesignUX/UIDesigner Web Developer
    Designer Web Developer
    new
    Design
    Heart&Brain

    Heart&Brain

    Warszawa
    1 813 - 2 590 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Adobe
    HTML5
    CSS3
    Javascript
    photoshop
    Illustrator

    Opis stanowiska

    Cześć, tu heart&brain.

    Jesteśmy niezależną grupą reklamową, która specjalizuje się w tworzeniu platformowych rozwiązań dla marek. Pracujemy zarówno dla dużych międzynarodowych firm jak i dla tych mniejszych, lokalnych. Mamy na swoim koncie pracę z takimi markami jak: Orange, Żabka, MediaMarkt, Warner Bros. Discovery/TVN, Żubrówka czy LIDL.

    Staramy się omijać sztywne korporacyjne reguły gry oraz cenimy w ludziach wszechstronność i inicjatywę.

    W związku z dynamicznym rozwojem portfolio do heart&brain digital szukamy osoby na stanowisko: Designer & Content Developer w obszarze reklamy cyfrowej

    Czego wymagamy:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w agencji reklamowej na podobnym stanowisku w projektowaniu i kodowaniu reklam w środowisku digital.
    • Doskonałej znajomości środowiska i narzędzi Adobe (Photoshop, Illustrator, After Effects, Animate). Znajomość innych, dodatkowych narzędzi do projektowania i animacji będzie dodatkowym atutem.
    • Biegłej znajomości HTML5/CSS3 oraz JavaScript
    • Doświadczenie w tworzeniu grafik statycznych oraz dynamicznych.
    • Znajomość aktualnych trendów w projektowaniu na potrzeby kampanii digital
    • Doświadczenie w pracy z Google Studio oraz w obszarze reklam dynamicznych będzie dodatkowym atutem.

    Co możemy dać:

    • pracę w ugruntowanej i wielokrotnie nagradzanej strukturze realizującej projekty dla dużych, ciekawych klientów
    • pracę w multidyscyplinarnym, młodym zespole
    • ciekawe wyzwania i możliwość szybkiego zdobycia dodatkowych umiejętności
    • sprawczość i duży wpływ na realizowane projekty
    • pracę w trybie stacjonarnym lub hybrydowym, częściowo z biura w centrum Warszawy.

    Wynagrodzenie 7000-10000 netto (w zależności od formy współpracy)

    1 813 - 2 590 USD

    Dowolna