• Wszystkie ofertyKrakówMarketingMarketingSpecjalista SEM/ FB (Performance)
    Specjalista SEM/ FB (Performance)
    new
    Marketing
    Horizon Marketing

    1 556 - 2 463 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Facebook Ads

    Google Analytics

    Google Ads

    Mile widziane

    LinkedIn Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kim jesteśmy?

    Horizon Marketing to jedna z pierwszych agencji w Polsce, która kompleksowo wdraża metodologię Growth i Demand Generation. Działamy jako zewnętrzny zespół marketingowy dla naszych klientów – patrzymy holistycznie na wszystkie procesy związane z marketingiem i sprzedażą, a nie tylko włączamy reklamy.

    Specjalizujemy się w marketingu B2B dla branży IT oraz B2C dla e-commerce, mamy też doświadczenie we współpracy z branżami finansową i turystyczną. Wśród naszych klientów znajdują się firmy takie jak Flying Bisons, CShark, Pekao, Sun&Snow oraz wiele innych.

    Kogo szukamy?

    Szukamy osoby, która dołączy do zespołu specjalistów PPC - kluczowej części naszej agencji!

    Jakich zadań możesz się u nas spodziewać?

    • Planowania, tworzenia oraz prowadzenia kampanii na platformach Google Ads oraz Facebook Ads.
    • Optymalizacji kampanii pod kątem celów marketingowych i wzrostu wyników.
    • Współpracy z firmami zorientowanymi na cel oraz innowacyjnymi projektami B2B i e-commerce.

    Jakie są nasze oczekiwania?

    • Min. roczne doświadczenie jako Specjalista/ka SEM/FB lub na podobnym stanowisku.
    • Umiejętność optymalizowania kampani Google/Facebook Ads.
    • Praktyczna wiedza z zakresu strategii reklamowych, budżetowania i ROI.
    • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu skutecznych strategii marketingowych.
    • Znajomość narzędzi analitycznych (Google Analytics + Hotjar).
    • Chęć do eksperymentowania i poszerzania swoich kompetencji.

    Co zyskasz, dołączając do nas?

    • Przyjazny i pełen humoru zespół - wszyscy gramy do jednej bramki.
    • Pracę zdalną - mamy czas na pracę własną i na wypicie wirtualnej kawy.
    • Szybki rozwój - dostęp do kursów i zasobów z platforma.semhackers.pl.
    • Dużą swobodę w działaniu - pełną decyzyjność w kwestii grup odbiorców, form i formatów reklam w Twoich kampaniach.
    • Pakiet medyczny i Multisport - Twoje zdrowie i dobre samopoczucie są dla nas ważne.
    • Elastyczne godziny pracy - pracuj, gdy jesteś najbardziej efektywny/a, i odpoczywaj, kiedy tego potrzebujesz.

    Jak wygląda proces rekrutacyjny w naszej firmie?

    1. Aplikacja
    2. Zadanie rekrutacyjne
    3. Rozmowa kwalifikacyjna online
    4. Decyzja i podpisanie umowy!

    Brzmi ciekawie? Wyślij swoje CV i daj się poznać!

    1 556 - 2 463 USD

    B2B