• Wszystkie ofertyPoznańMarketingContent / CopywritingJunior Digital Content Manager & Creator
    Junior Digital Content Manager & Creator
    Marketing
    HORSEFIELD

    HORSEFIELD

    Poznań
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    copywriting
    kreacja
    prototypowanie
    zarządzanie kreatywne
    makiety www
    social media

    Mile widziane

    Angielski
    zarządzanie projektami

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Horsefield jest jedną z najdłużej działających agencji w Polsce – od ponad 30 lat bierzemy odpowiedzialność za komunikację marek naszych klientów.

    Tym, co sprawia nam największą zawodową satysfakcję jest rozwój marek naszych klientów. W związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta z branży e-usług, poszukujemy Juniora/-kę, który/-a wesprze nas w obsłudze i w działaniach kreatywnych.

    Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

    Weźmiesz odpowiedzialność za obsługę i wsparcie kreatywne dla wybranych Klientów firmy, a w szczególności:

    • dbanie o komunikację z Klientami i w zespole projektowym (zapewnienie przepływu informacji na linii klient-graficy) z wykorzystaniem Google Meet i platformy Asana,
    • współpraca z agencjami SEM oraz  PR
    • praca kreatywna – współtworzenie pomysłów na angażujące, pomocne i unikalne treści z myślą o grupie docelowej i celach biznesowych klienta,
    • copywriting – strony internetowe, social media, reklamy, hasła reklamowe,
    • wsparcie prototypowania – pomoc przy tworzeniu układów treści m.in. na strony WWW
    • pomoc w ulepszaniu i upraszczaniu treści,
    • pomoc przy zarządzaniu treścią i harmonogramem publikacji w mediach społecznościowych.
    • regularne poszerzanie wiedzy o użytkowniku, trendach i narzędziach.
    • działanie w zgodzie z naszymi wartościami: partnerstwo, efektywność, kreatywność, odpowiedzialność, bit of fun.

    Oczekujemy od Ciebie, że:

    • Jesteś dyspozycyjny/-a i gotowy/-a do podjęcia pracy – docelowo -na pełen etat (praca hybrydowa z przewagą zdalnej).
    • Z pasją i na co dzień korzystasz z technologii mobilnych – po prostu lubisz cyfrowe rozwiązania. Żyjesz (z) Internetem, używasz Facebooka, Instagrama lub innych.
    • Wiesz, do czego służy Persona i co to jest CX, UX, UI, SEO i SEM.
    • Posiadasz umiejętność pracy z tekstem, potwierdzoną własnymi dokonaniami – np. prowadzisz profil społecznościowy firmy lub organizacji, redagujesz stronę internetową, e-publikację, itp.
    • Masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów (preferowane kierunki humanistyczne), a komunikacja to Twoja mocna strona.
    • Twoim atutem będzie (nawet niewielkie) doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    Co oferujemy?

    • Pracę hybrydowa – z przewagą pracy zdalnej.
    • Pracę w kreatywnym zespole – wszyscy spotykamy się na integracji i lunchu – raz w miesiącu.
    • Naukę marketingu w praktyce
    • Możliwość dołączenia do programu Multisport

    Forma pracy:

    Umowa zlecenie, a następnie umowa o pracę (początkowo w niepełnym a następnie w pełnym wymiarze godzin)

    Jak będzie wyglądać rekrutacja?

    1. Ty wysyłasz CV, my je czytamy. 😉 Jeśli uznamy, że jesteś właściwym/-ą kandydatem/-ką  na to stanowisko, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną online.
    2. Kolejnym etapem rekrutacji będzie kilkudniowy okres próbny, dzięki któremu poznamy się lepiej i wspólnie zdecydujemy, czy chcemy ze sobą współpracować.
    3. Odezwiemy się do wybranej osoby i podpiszemy umowę. Może to właśnie Ty? 😉

    HORSEFIELD - MY NAPĘDZAMY MARKI, NAS NAPĘDZA TWORZENIE

    647 - 905 USD