• Wszystkie ofertyWarszawaHoReCaHotelarstwoKelner Restauracji Platter
    Kelner Restauracji Platter
    new
    HoReCa
    Hotel InterContinental Warszawa

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    elastyczność

    język angielski

    odpowiedzialność

    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Obsługa kelnerska znakomitych gości restauracji a la carte na najwyższym poziomie w eleganckiej restauracji Platter by Karol Okrasa.
    • Utrzymanie zaangażowania w obsłudze gości - duża motywacja własna i wzajemna w zespole.
    • Zapewnianie czystości restauracji. W tym kontrola stacji kelnerskich.
    • Dbanie o wysoki poziom wiedzy swojej i zespołu z zakresie menu, karty win oraz cocktaili.
    • Bezpośrednia współpraca z pracownikami Kuchni i innymi działami.
    • Rozliczanie finansowe zmian.
    • Wsparcie supervisor'ów w przestrzeganiu standardów.
    • Rozwiązywanie drobnych problemów z gośćmi pod nadzorem supervisor'ów. Zapewnianie szybkiej reakcji i odpowiedzi na wszelkie wątpliwości gości.
    • Wsparcie we wdrażaniu nowych standardów.
    • Obecność na szkoleniach kelnerskich.
    • Aktywny udział w programach motywacyjnych oraz sprzedażowych.

    Nasze wymagania

    • Odpowiednie doświadczenie kelnerskie (doświadczenie w hotelu 5* lub w restauracji fine dining).
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodny kontakt z gośćmi.
    • Zachowywanie profesjonalnego wyglądu. Przestrzeganie wszystkich standardów dotyczących ubioru i etykiety hotelu.
    • Zapewnienie gościom najlepszej obsługi, uprzejmości i opieki, pozostawiającej najlepsze wspomnienia.

    To oferujemy

    • W pełni dofinansowana opieka medyczna i dofinansowanie zajęć sportowych
    • Zniżki sieciowe w ponad 100 krajach na całym świecie
    • Posiłki
    • Bony świąteczne i prezenty
    • Parking pracowniczy w atrakycjnej kwocie
    • Integracje i szkolenia pracownicze