Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Office Junior Specialist
new
HR
AmRest

AmRest
Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
AmRest
AmRest

Zatrudniamy ponad 45 000 osób w 21 krajach na całym świecie. Jesteśmy globalną firmą, która kieruje się wspólnym celem i mocnym przekonaniem, że doskonałość naszych usług jest sposobem na zdobycie ludzkich serc. Działając od 1993 roku, jesteśmy obecnie jednym z największych operatorów restauracyjnych w Europie i ważnym graczem w sektorze gastronomicznym w Chinach. Od sushi po hamburgery, od tradycyjnych restauracji po marki wirtualne, naszym celem jest oferowanie naszym klientom na całym świecie wyjątkowej obsługi i nieodpartego smaku naszych produktów w przystępnych cenach.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Ms office
Angielski
Opis stanowiska

Twoje wyzwania:

  • Zapewnienie codziennej gotowości biura do sprawnego działania,
  • Wsparcie Office Managera poprzez koordynację wszystkich usług biurowych,
  • Obsługa wewnętrznych i zewnętrznych gości biura w oparciu o standard i procedurę bezpieczeństwa,
  • Dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów w firmie,
  • Przyjmowaniem, obsługiwanie i nadawanie wszystkich przesyłek pocztowych i kurierskich z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i przechowywania danych,
  • Monitorowanie stanu technicznego biura – zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości do odpowiednich firm,
  • W razie potrzeby wsparcie pracowników w prostych obowiązkach biurowych (drukowaniu, skanowaniu i kopiowaniu itp.).

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy w globalnej organizacji, która została uznana za nr 1 na liście 2022 World's Best Employers wśród firm restauracyjnych (The Forbes & Statista),
  • Międzynarodowe środowisko pracy oraz współpracę w zgranym zespole,
  • Ambitne i samodzielne zadania budujące cenne doświadczenie zawodowe,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w globalnej organizacji,
  • Premia roczna zależna od Twoich kompetencji oraz wyników pracy - do 10% rocznych zarobków brutto,
  • Pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, 25% zniżki do naszych restauracji i kawiarni i inne).