Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Recruitment Consultant (Obszar IT)
HR
LHH Recruitment Solutions

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
komunikatywność
dobra organizacja pracy
HR
Opis stanowiska

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie rekrutacji end-to-end na różne stanowiska IT.
  • Ścisła współpraca z Hiring Managerami na każdym etapie procesu m.in. w zakresie definiowania wymagań stanowiskowych, przebiegu procesu rekrutacji.
  • Sukcesywne i jakościowe budowanie bazy kandydatów.
  • Raportowanie bieżących działań oraz ścisła współpraca z Klientem.
  • Poszerzenie wiedzy o branży i budowanie wizerunku eksperta.
  • Wspieranie działań sprzedażowych.

Oczekiwania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska IT.
  • Znajomość kanałów i metod dotarcia bezpośredniego do kandydatów.
  • Swobodna komunikacja w języku polskim i angielskim (min. B2/C1).
  • Wysoka kultura osobista i profesjonalizm w komunikacji i relacjach zarówno z klientami jak i współpracownikami w firmie.
  • Nastawienie na pracę zespołową – budujemy naprawdę zgrany team!
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej oraz zarządzania czasem.
  • Pozytywne nastawienie, proaktywność, poczucie humoru, elastyczność i otwartość.

Oferujemy:

  • Pracę w systemie hybrydowym.
  • System premiowania oparty o indywidualne i zespołowe wyniki.
  • Transparentną ścieżkę kariery.
  • Pakiet dostępnych szkoleń w ramach „Akademia ONE LHH".
  • System kafeteryjny – samodzielny wybór spośród dostępnych benefitów, tj. np. karta sportowa, bilety do kina, vouchery.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej LUXMED.
  • Indywidualne lekcje języka angielskiego.
  • Dodatkowy czas wolny na urodziny.