Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz艂o艣ci.

Opiekun dokumentacji i zespo艂u 馃殌
new
HR
SZKO艁A W CHMURZE SP. Z O.O.

5 000 - 5 500 PLNBrutto miesi臋cznie - UZ
Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca w pe艂ni zdalna

Szko艂a w Chmurze to najwi臋ksza i jedna z najbardziej nowoczesnych szk贸艂 w Polsce. Dzia艂amy na podstawie modelu edukacji domowej, zamieniaj膮c 鈥瀖usz臋鈥 na 鈥瀋hc臋鈥. Chcemy wp艂ywa膰 na 艣wiat edukacji z energi膮 i rozmachem! A Ty?

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiej臋tno艣ci
lider
zaanga偶owania
samodzielno艣膰
odpowiedzialno艣ci
Opis stanowiska

Cze艣膰!

Cieszymy si臋, 偶e tu jeste艣 i chcesz razem z nami wsp贸艂tworzy膰 Szko艂臋 w Chmurze. Alternatywn膮, darmow膮, bez ocen i sprawdzian贸w. Szko艂臋, w kt贸rej 鈥瀖usz臋鈥 zamieniamy na 鈥瀋hc臋!鈥. Do naszej dru偶yny szukamy wyj膮tkowych os贸b, kt贸re nie tylko czuwaj膮 nad prawid艂owo艣ci膮 dokument贸w, ale r贸wnie偶 potrafi膮 skutecznie kierowa膰 rozproszonym zespo艂em. Je艣li umiesz skrupulatnie zadba膰 o dokumentacj臋 i jednocze艣nie masz talent przyw贸dczy, to ta rola jest stworzona dla Ciebie!

馃弳 Co jest dla nas wa偶ne?

  • zami艂owanie do pracy z dokumentacj膮 i umiej臋tno艣膰 jej weryfikacji - cenisz sobie element monotonii w pracy.
  • umiej臋tno艣膰 spojrzenia z lotu ptaka na prac臋 poszczeg贸lnych cz艂onk贸w zespo艂u - modyfikujesz b艂臋dy, wspierasz, motywujesz.
  • do艣wiadczenia w zarz膮dzaniu zespo艂em

鉁 Czego oczekujemy?

  • do艣wiadczeniu w byciu odpowiedzialnym Liderem - warunek konieczny!
  • zaanga偶owania w powierzone zadania,
  • umiej臋tno艣ci szybkiego uczenia si臋,
  • umiej臋tno艣ci prowadzenia spotka艅 ewaluacyjnych,
  • empatycznego podej艣cia - potrafisz s艂ucha膰 i wspiera膰,
  • odpowiedzialno艣ci i samodzielno艣ci w podejmowaniu decyzji :)

馃 Zadania:

  • koordynowanie pracy rozproszonego zespo艂u nauczycieli (m.in. comiesi臋czne rozliczanie godzin pracy nauczycieli),
  • koordynacja pracy nauczycieli w obszarach dodatkowych (np. konsultacje, kursy maturalne oraz przygotowuj膮ce do egzamin贸w 贸smoklasisty),
  • monitorowanie pracy nauczycieli pod k膮tem prowadzenia egzamin贸w (udzielanie konstruktywnej informacji zwrotnej cz艂onkom zespo艂u - feedback dot. przebiegu pracy cz艂onka zespo艂u),
  • rozwi膮zywanie pojawiaj膮cych si臋 problem贸w,
  • raportowanie dzia艂a艅,
  • optymalizacja proces贸w w celu zwi臋kszenia efektywno艣ci pracy zespo艂u nauczycieli.

鉃★笍 Co oferujemy?

  • prac臋 w艣r贸d 偶yczliwych i wspieraj膮cych os贸b 鈥 stawiamy na relacje i dobr膮 atmosfer臋, m贸wimy sobie po imieniu i du偶o rozmawiamy,
  • elastyczno艣膰 i prac臋 zdaln膮 鈥 sam/a ustalisz godziny i miejsce swojej pracy (Polska)
  • dofinansowanie do karty MultiSport i opieki medycznej 鈥 dbamy o kondycj臋 i zdrowie,
  • wp艂yw i nieskr臋powany rozw贸j 鈥 Twoje pomys艂y i rozwi膮zania potraktujemy na serio,
  • prac臋 z misj膮 鈥 ka偶dy cz艂onek zespo艂u bierze udzia艂 w wielkich zmianach w 偶yciu naszych uczni贸w i ich rodzin,
  • udzia艂 w zmianie spo艂ecznej 鈥 jeste艣my marzycielami i chcemy wp艂ywa膰 na 艣wiat edukacji z energi膮 i rozmachem! A Ty?

馃摡 To taka pigu艂ka. Wype艂nij formularz i pozw贸l nam si臋 pozna膰 ;)

A proces wygl膮da tak:

  • Selekcja CV
  • Uzupe艂nienie aplikacji w formie videocalla - 10 min
  • Rozmowa z rekruterk膮 - 30 min
  • Rozmowa z koordynatorem zespo艂u nauczycielskiego - tu ju偶 konkret ;)
  • Czasami jeszcze jedna rozmowa - w razie potrzeby naszej lub Twojej

Po pomy艣lnym przej艣ciu tych etap贸w, z艂o偶ymy Ci ofert臋 i zaprosimy do wsp贸艂pracy

5 000 - 5 500 PLN

Brutto miesi臋cznie - UZ