Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Starszy specjalista ds. kadr i płac
new
HR
Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
payroll
Prawo pracy
Płatnik
Microsoft Office
Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem Uczelni, poszukujemy Starszego specjalisty ds. kadr i płac, chcącego dołączyć do zespołu Działu Kadr i Płac Uniwersytetu WSB MERITO Wrocław.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem umowy z pracownikiem;
  • Prowadzenie akt osobowych, aktualizacja danych pracowniczych w systemie;
  • Tworzenie raportów (urlopy, badania lekarskie, szkolenia, płace etc.);
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac;
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników w różnych systemach czasu pracy;
  • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji, korespondencji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, PFRON, GUS oraz instytucje finansowe w zakresie PPK);
  • Nadzór nad poprawnością danych w systemie kadrowo- płacowym SAP i Płatnik;
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego, ubezpieczeniowego;
  • Bieżąca, samodzielna obsługa klienta.

Poszukiwane kompetencje

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w dziale kadrowo-płacowym;
  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku od osób fizycznych oraz umiejętność ich interpretacji;
  • Samodzielność, zaangażowanie i wykazywanie inicjatywy w działaniu;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dokładność oraz skrupulatność;
  • Dobra znajomość programu Płatnik.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Zajęcia z języka angielskiego w godzinach pracy;
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki medycznej;
  • Dodatkowe dni urlopu (dni kanclerskie, dzień wolny z okazji urodzin);
  • Atrakcyjne zniżki na studia (w tym podyplomowe) z oferty Uniwersytetu WSB Merito;
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym po okresie próbny;
  • Przyjazna i pomocna atmosfera w biurze.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.