Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Sales Specialist - branża IT
Sales
HUMAN GROUP

HUMAN GROUP
Wrocław
Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Orientacja na cele
komunikatywność
zapał do pracy
Mile widziane
Angielski
Opis stanowiska

HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie rekrutacji, outsourcingu a także pracy tymczasowej. Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając zespoły projektowe z obszaru IT.

Aktualnie również rozwijamy nasz autorski produkt technologiczny, którego beneficjentami są centra dystrybucyjne oraz produkcyjne i inne miejsca, w których efektywność ma kluczowe znaczenie.

Twoje główne zadania:

  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientami w celu przedstawienia autorskiego technologicznego produktu Human Group - efectivo,
  • udzielanie odpowiedzi na pytania klientów dotyczące produktu,
  • koordynowanie harmonogramów spotkań z klientami,
  • przygotowywanie krótkich raportów i zestawień na temat postępów sprzedażowych,
  • analiza skuteczności podejmowanych działań i sugerowanie usprawnień,
  • dbanie o przestrzeganie obowiązujących procedur, zasad bezpieczeństwa danych oraz etyki zawodowej.

  • jesteś studentem i chcesz stawiać pierwsze kroki zawodowe w obszarze ‘sales’,
  • możesz się pochwalić wysoko rozwiniętymi kompetencjami społecznymi i nienaganną kulturą osobistą,
  • kontakt z ludźmi to Twoja pasja,
  • wyróżnia Cię pozytywne nastawienie, orientacja na cele i zapał do pracy,
  • doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • elastyczny czas pracy - 10-20 godz. / tygodniowo w zależności od Twojej dostępności,
  • wynagrodzenie bazowe 27,70 zł / godz. oraz system premiowy,
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia - przy ul. Dąbrowskiego,
  • wyjazdy integracyjne,
  • brak nudy - u nas zawsze dużo się dzieje,
  • dużą samodzielność w działaniu i możliwości rozwoju,
  • przestrzeń do realizacji własnych pomysłów – jesteśmy otwarci na nieszablonowe rozwiązania,
  • możliwość poznania tajników wdrażania autorskich rozwiązań IT oraz Hardware w innowacyjnym środowisku.

Mamy prosty proces rekrutacyjny:

1 krok - aplikacja,

2 krok - krótka rozmowa telefoniczna,

3 krok - rozmowa w biurze / online z Product Ownerem,

4 krok - decyzja.

Aplikuj do nas, jeśli widzisz, że to ogłoszenie jest dedykowane właśnie dla Ciebie! Poczujesz się z nami dobrze, jeśli lubisz jak dużo się dzieje i nie boisz się zmian. Do usłyszenia!