• Wszystkie ofertyKarpaczInżynieriaProjektowanieKierownik Projektu
    Kierownik Projektu
    new
    Inżynieria
    Human & Hunter Professional

    Karpacz
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD
    pakiet office
    prawo jazdy

    Opis stanowiska

    Nasz Klient to Deweloper 20-letnim doświadczeniu na rynku mieszkaniowym, wypoczynkowym i komercyjnym. Należy on do renomowanej grupy holdingowej, która skupia ponad 10 spółek o łącznym kapitale zakładowym przekraczającym 130 milionów złotych. Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta Kierownika Projektu, który będzie zarządzał prestiżową inwestycją w rejonie Karpacza – jest to ogromny kompleks wypoczynkowy ze strefą spa oraz basenami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Obecnie inwestycja jest na etapie wykończenia, kolejna przydzielona inwestycja będzie zlokalizowana w rejonie Pobierowa.

    • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji zarządzającej w procesie inwestycji oraz zarządzanie nią
    • Planowanie, koordynacja i kontrola wszystkich etapów projektu oraz monitorowanie postępów projektu i identyfikacja ewentualnych opóźnień lub problemów
    • Przygotowywanie harmonogramów realizacji robót i budżetów (na podstawie harmonogramów dostarczonych przez podwykonawców)
    • Monitorowanie kosztów oraz dokonywanie rozliczeń realizowanych projektów
    • Koordynowanie i kontrola prac dotyczących: projektów aranżacji wnętrz, prac wykończeniowych na budowie
    • Dobór podwykonawców, negocjowanie warunków współpracy oraz rozliczanie projektów oraz firm podwykonawczych
    • Współpraca z inspektorami branżowymi z ramienia Dewelopera

    Wymagania

    • Wykształcenia wyższego (preferowane techniczne, w obszarze architektury, budownictwa)
    • Znajomości procesu przygotowania, realizacji i zakończenia inwestycji deweloperskiej
    • Doświadczenia w przygotowaniu i realizacji inwestycji w zakresie fit-out
    • Prawa jazdy kat. B oraz gotowości do wyjazdów służbowych lub relokacji
    • Znajomości pakietu MS Office
    • Znajomości programu AutoCAD

    Co oferujemy

    • Stałe zatrudnienie z perspektywą zarządzania kolejnymi inwestycjami
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane w oparciu o umowę o pracę lub kontakt B2B
    • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, prywatna opieka medyczna)
    • Pracę w zgranym zespole profesjonalistów
    • Ciekawe wyzwanie i możliwości rozwoju zawodowego
    • Udział w prestiżowych inwestycjach na terenie całego kraju
    • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)
    • Wsparcie relokacji
    • Bardzo dobrą atmosferę współpracy w zgranym zespole

    Zachęcamy do składania aplikacji za pomocą formularza zgłoszeniowego. Czekamy na Twoje zgłoszenie!