• Wszystkie ofertyRybnikLogistykaLogistykaLogistic & Material Planning Manager
    Logistic & Material Planning Manager
    new
    Logistyka
    Human & Hunter Professional

    Rybnik
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    ERP
    manager
    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Firma o bardzo stabilnej pozycji rynkowej, działająca w branży motoryzacyjnej.

    Jako Logistic & Material Planning Manager, będziesz odpowiedzialny za nadzorowanie i optymalizację wszystkich procesów logistycznych oraz planowanie produkcji w organizacji naszego Klienta.

    Twoje codzienne obowiązki będą obejmować:

    • Planowanie produkcji z uwzględniłem stanów magazynowych;
    • Nadzorowanie przepływu materiałów od wejścia na magazyn poprzez proces produkcyjny, aż do wyjścia wyrobu gotowego;
    • Odpowiedzialność za transport produktów gotowych;
    • Nadzór nad rejestracją i archiwizacją dokumentacji logistycznej oraz raportami dla Klientów;
    • Planowanie i realizacja gospodarki magazynowej z uwzględnieniem metody FIFO;
    • Nadzór nad rejestracją materiałów na poszczególnych polach magazynowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie produkcją lub pokrewne;
    • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (branża motoryzacyjna);
    • Znajomość procesów logistycznych i planowania w branży produkcyjnej;
    • Znajomość systemów ERP oraz metod zarządzania magazynem (FIFO);
    • Znajomość norm IATF oraz ISO 14001;
    • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
    • Silne umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

    Co Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do doświadczenia i kwalifikacji kandydata;
    • Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa;
    • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy;
    • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe;
    • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy.