• Wszystkie ofertyMińsk MazowieckiBI & DataStarszy Kontroler Finansowy / Team Leader
    Starszy Kontroler Finansowy / Team Leader
    BI & Data
    Human & Hunter Professional

    Mińsk Mazowiecki
    3 367 - 4 403 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    finanse
    data analyst
    analiza
    SAP
    Angielski

    Mile widziane

    manager

    Opis stanowiska

    Opis roli

    Lider Działu Kontrolingu w firmie naszego Klienta - jednej z najbardziej prestiżowych, światowych firm z branży przemysłu maszyn ciężkich - będzie odpowiedzialny za szereg kluczowych zadań związanych z analizą raportów finansowych, zarządzaniem bieżącą pracą działu oraz koordynacją wdrożenia nowego systemu IDMS opartego na Microsoft 365. Do obowiązków należeć będzie tworzenie raportów Power BI, analiza wyników finansowych, identyfikacja odchyleń od budżetu oraz rekomendowanie działań naprawczych.

    Kandydat będzie współpracować z Główną Księgową i Dyrektorem Finansowym (Członkiem Zarządu) w zamknięciu miesiąca, nadzorować codzienne zadania działu oraz zapewniać terminowe i dokładne wykonanie zadań raportowych. Ponadto, osoba na tym stanowisku będzie pełnić rolę Key Usera w projekcie wdrożenia systemu IDMS, współpracować z zespołem projektowym, testować funkcjonalności oraz szkolić użytkowników.

    Współpraca z działami sprzedaży, produkcji i logistyki oraz analiza potrzeb raportowych klienta wewnętrznego również będą kluczowymi zadaniami Lidera Działu Kontrolingu. Inicjowanie usprawnień procesów raportowania, aktualizowanie i doskonalenie narzędzi raportowych (Power BI, Microsoft, SAP), wsparcie rozwoju zawodowego członków zespołu oraz monitorowanie zgodności działań z politykami firmy i przepisami prawa to kolejne ważne aspekty tej roli.

    Opis firmy:

    Nasz Klient to czołowy producent i dostawca zaawansowanych technologicznie maszyn, znanych z niezawodności, innowacyjności i wysokiej wydajności. Jako część globalnej marki, firma łączy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami, oferując swoim klientom najwyższą jakość i wsparcie na każdym etapie realizacji projektów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub pokrewnych dziedzin.
    • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Znakomita znajomość PowerBI,
    • Znajomość języka angielskiego min. B2.
    • Doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem.
    • Umiejętność analizy finansowej oraz identyfikacji odchyleń od budżetu.
    • Znajomość przepisów prawa związanych z finansami i rachunkowością.
    • Doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

    Co oferujemy:

    • 13 000 - 17 000 PLN netto (B2B) - 17 000 brutto (UP)
    • Możliwość pracy hybrydowej (2x3)
    • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie.
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i projektach rozwojowych.

    Zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza aplikacyjnego.

    3 367 - 4 403 USD

    B2B