• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażZarządzanie sprzedażąProduct Manager
    Product Manager
    new
    Sprzedaż
    IBCG Arkadiusz Ziętek

    Wrocław
    1 763 - 2 593 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 763 - 2 593 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Microsoft Office

    zarządzanie produktem

    Opis stanowiska

    Firma IBCG jest międzynarodowym sprzedawcą akcesoriów gamingowych i innych z kategorii elektroniki użytkowej. Jesteśmy firmą o stabilnej pozycji na rynku i wciąż dynamicznie się rozwijającą.

    Wspólnie tworzymy markę FroggieX, przez którą promujemy ideę zdrowej rywalizacji i rodzinnej, wspólnej zabawy. Nasze produkty możecie znaleźć na wielu platformach online oraz na półkach polskich elektromarketów.

    Pomimo dużej skali działalności utrzymujemy domową i przyjazną atmosferę w codziennej pracy. Cały zespół dba o to, by wykonywana praca poza efektami w działalności handlowej przynosiła również wewnętrzną satysfakcję i spełnienie osobistych ambicji.

    Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Product Manager.

    Zakres obowiązków na podanym stanowisku:

    • Analiza rynku, grup docelowych i ich potrzeb
    • Opracowanie planów rozwoju produktu
    • Zarządzanie ofertą produktową
    • Wprowadzanie nowych produktów i przeprowadzanie testów
    • Tworzenie analiz i raportowanie
    • Podejmowanie działań podnoszących poziom sprzedaży
    • Współpraca z klientami i ustalanie ich potrzeb
    • Współpraca z dostawcami i kontrolowanie stanów magazynowych

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Analityczne myślenie
    • Intuicja biznesowa i zdolności negocjacyjne
    • Umiejętności marketingowe
    • Umiejętność podejmowania decyzji i asertywność
    • Elastyczność i gotowość na dynamiczne zmiany
    • Umiejętność budowania i podtrzymywania relacji
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    • Znajomość pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • Stałą i stabilną pracę
    • Pracę w małym, zgranym zespole
    • Domową atmosferę, daleko nam do podejścia korporacyjnego
    • Wstępne szkolenie i opiekę pracownika z wieloletnim doświadczeniem
    • Możliwość rozwoju, poszerzania kompetencji

    1 763 - 2 593 USD

    B2B