• Wszystkie ofertyKatowiceMarketingPerformance (SEM)Specjalista ds. Marketingu Internetowego
    Specjalista ds. Marketingu Internetowego
    Marketing
    ifm electronic sp. z o.o.

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Facebook Ads
    Whitepress
    Canva
    seo
    Analytics
    Google Ads
    Angielski
    Senuto/Ahrefs

    Opis stanowiska

    • umowa na zastępstwo (+-2 lata)
    • 7-8 tys. brutto PLN

    Posiadasz doświadczenie w reklamowaniu w wyszukiwarkach internetowych oraz optymalizacji i pozycjonowaniu stron? Zajmujesz się ruchem na stronie i performance marketingiem? DO WHAT YOU LOVE. W ifm będziesz pracować nad rozwiązaniami digital marketingu mającymi realny wpływ na pozycję naszej marki w wyszukiwarkach.

    Co będziesz u nas robić?

    • Tworzyć, prowadzić i optymalizować kampanie Facebook Ads, Google Ads,
    • Analizować skuteczność prowadzonych działań i kampanii,
    • Optymalizować stronę pod kątem SEO,
    • Współpracować z innymi działami wewnątrz firmy, z agencjami marketingowymi, copywriterami.
    • Tworzyć materiały na social media i na potrzeby wewnętrzne firmy,
    • ale nie tylko. Nie trzymamy się sztywnych ram. W ifm będziesz mieć możliwość wniesienia własnych pomysłów. Współpracujemy, by wspólnie osiągać cele. Nasza firma to miejsce, gdzie każdy głos jest ważny a podstawą jest komunikacja.

    Czego wymagamy?

    • 2-letniego doświadczenia w prowadzeniu kampanii reklamowych: Google Ads oraz w systemie Meta (praktyczna wiedza i umiejętności),
    • praktycznej znajomości narzędzi: Google Ads i Analytics, Facebook Ads (Meta), Senuto/Ahrefs, Whitepress, Google Search Console,
    • codziennej aktywnej komunikacji w języku angielskim (w mowie i piśmie),
    • otwartości i zaangażowania.

    Co oferujemy?

    • Lekcje angielskiego z native speakerem,
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • System kafeteryjny,
    • Udział w szkoleniach i konferencjach,
    • Możliwość pracy zdalnej 6 dni w miesiącu,
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin,
    • Benefity pieniężne.

    Jeżeli SEA, SEM i SEO to Twoje mocne strony, dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności razem z nami! Spotkajmy się, aplikuj już teraz!

    Rekrutacja dwuetapowa:

    1. Spotkanie kwalifikacyjne, podczas którego poprosimy Cię o zaprezentowanie swojej wiedzy i umiejętności.
    2. Zadanie – krótki plan strategii marketingowej.
    1 811 - 2 070 USD