• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańMediaTwórca Wideo – Język Serbski
    Twórca Wideo – Język Serbski
    new
    Media
    iGaming Dragon

    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    występowanie przed kamerą
    montaż
    wideo
    socialmedia

    Opis stanowiska

    Lokalizacja: Warszawa (nagrania w studiu)

    Forma współpracy: Umowa zlecenie / B2B / Umowa o dzieło

    Szukamy osoby, która biegle mówi po serbsku i czuje się świetnie przed kamerą. Twoim zadaniem będzie nagrywanie wideo związanych z branżą bukmacherską – filmiki trafią potem na nasze social media. Miejsce nagrań to profesjonalne studio w Warszawie, ale nie martw się, nie musisz tu mieszkać – wystarczy, że wpadniesz raz na tydzień-dwa. Sprzęt? Wszystko załatwiamy my, Ty po prostu przychodzisz i robisz swoje!

    Czego szukamy:

    • Perfekcyjnego serbskiego – musisz brzmieć naturalnie i swobodnie.
    • Polskiego na takim poziomie, aby bez problemu się z nami dogadać.
    • Fajnej prezencji przed kamerą.
    • Głosu, który przyciąga uwagę.
    • Plus za zainteresowanie sportem lub igamingiem.
    • Super, jeśli masz już doświadczenie przed kamerą lub prowadzisz aktywnie social media.

    Co oferujemy:

    • Profesjonalne studio w Warszawie
    • Wynagrodzenie do negocjacji – jesteśmy otwarci na Twoje propozycje
    • Możliwość rozwoju w dynamicznej branży igamingu

    Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie, odezwij się – chętnie Cię poznamy! Prosimy, abyś w zgłoszeniu lub CV zamieścił(a) link do swojego nagrania wideo, na którym mówisz po serbsku – może być nagrane telefonem, ważne żeby było Cię widać i słychać.