• Wszystkie ofertyBielsko-BiałaSprzedażPraca w sklepieSprzedawca/Sprzedawczyni (3/4 lub 1/2 etatu), IKEA Retail, Bielsko-Biała, Punkt Planowania i Zamówień w CH Gemini Park Bielsko-Biała
    Sprzedawca/Sprzedawczyni (3/4 lub 1/2 etatu), IKEA Retail, Bielsko-Biała, Punkt Planowania i Zamówień w CH Gemini Park Bielsko-Biała
    new
    Sprzedaż
    IKEA Retail Sp. z o.o.

    Bielsko-Biała
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    customer service

    Opis stanowiska

    Lubisz sprawiać, by nikt nie czuł się gościem w swoim domu? Daj się zaprosić do IKEA i zadbaj o to razem z nami! Do naszego zespołu Sprzedaży szukamy ludzi, którzy lubią pracować z klientami, chętnie uczą się nowych rzeczy i chcą zdobywać wartościowe doświadczenie, które pozwoli im się rozwijać. Tutaj, w punkcie w Bielsku-Białej, masz szansę to robić!

    GŁÓWNE ZADANIA:

    ·       doradzanie klientom w zakresie urządzania i meblowania domu (m.in. planowanie systemów kuchennych),

    ·       pomoc klientom w projektowaniu graficznym mebli systemowych i zabudowy (wykorzystując programy do planowania IKEA),

    ·       aktywne wspieranie klientów w zakupach w środowisku sprzedaży wielokanałowej,

    ·       udzielanie informacji dotyczących produktów IKEA, możliwości dostawy, form dokonywania zakupów i korzystania z oferowanych serwisów,

    ·       promowanie aktualnych ofert i programu lojalnościowego IKEA Family,

    ·       rozpoznawanie potrzeb klientów i proponowanie im najlepszych, funkcjonalnych rozwiązań,

    ·       dzielenie się swoją pasją do marki i produktów IKEA,

    ·       pracowanie w trybie zmianowym – na zmiany poranne, między zmiany i popołudniowe, w dni robocze oraz soboty i niedziele handlowe.

    O TOBIE:

    ·       praca z klientami i w zespole daje Ci radość,

    ·       pasjonujesz się wystrojem wnętrz i chcesz pomagać klientom spełniać marzenia o pięknym domu,

    ·       masz głowę otwartą na nową wiedzę i chętnie uczysz się nowych rzeczy,

    ·       lubisz podejmować inicjatywę,

    ·       sprawnie poruszasz się w środowisku komputerowym i z łatwością uczysz się nowych programów,

    ·       biegle komunikujesz się w języku polskim w mowie i piśmie,

    ·       masz gotowość do pracy na 3/4 lub 1/2  etatu,

    ·       jesteś gotowy do odbycia kilkudniowego szkolenia w Katowicach,

    ·       posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta (mile widziane),

    ·       masz doświadczenie w projektowaniu lub aranżacji wnętrz (mile widziane).

    W IKEA MAMY DLA CIEBIE:

    ·       umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego,

    ·       kartę lunchową,

    ·       15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,

    ·       rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,

    ·       kartę Multisport,

    ·       dodatkowe wynagrodzenie za każdą godzinę w weekend,

    ·       punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,

    ·       darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,

    ·       przelew, kartę upominkową IKEA lub kartę przedpłaconą na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, urodzenia/przysposobienia/przyjęcia na wychowanie dziecka Pracownika.

    ·       26 (zamiast ustawowych 20) dni urlopu na start dla wszystkich, po podpisaniu umowy na czas nieokreślony,

    ·       dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,

    ·       premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,

    ·       prywatny plan emerytalny (PPE),

    ·       ubezpieczenie na życie (NNW),

    ·       kredyt 0% na zakupy w IKEA,

    ·       Program Wsparcia Pracownika: dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24/7 oraz indywidualne sesje),

    ·       grafiki przekazywane z wyprzedzeniem.

    Z kandydatami/-tkami spotykamy się na bieżąco i dopuszczamy zamknięcie procesu rekrutacyjnego wcześniej.

    W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca… znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś!

    Czujesz, że to praca dla Ciebie?

    Zajrzyj do sekcji Najczęstsze pytania, sprawdź więcej szczegółów o rekrutacji i aplikuj na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy.