• Wszystkie ofertyWrocławZdrowieInneSpecjalista/tka ds. epidemiologii
    Specjalista/tka ds. epidemiologii
    new
    Zdrowie
    Impel S.A.

    Impel S.A.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Ms office

    Opis stanowiska

    Grupa Impel to największy w Polsce dostawca usług outsourcingowych dla biznesu. Stale rozbudowujemy naszą ofertę, wprowadzamy rozwiązania dedykowane poszczególnym branżom, wykorzystujemy nowe technologie, co pozwala nam wspierać klientów w wielu obszarach ich działalności. Wyznaczamy kierunki, działamy innowacyjnie, mamy wpływ i realnie zmieniamy polski rynek usług.

    Aktualnie spółka Impel S.A. poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław, ul. Antoniego Słonimskiego 1

    Twój zakres obowiązków:

    • Analiza dokumentacji przetargowej pod kątem wymogów epidemiologiczno – sanitarnych
    • Tworzenie koncepcji realizacji usługi, planów higieny, wykazu środków myjących i dezynfekujących
    • Dobór środków do mycia i dezynfekcji wraz z weryfikacją dokumentacji tych środków
    • Dobór procedur i instrukcji postępowania
    • Aktualizacja procedur, instrukcji i dokumentów, dopuszczających środki do obrotu oraz kart charakterystyki środków
    • Analiza ofert firm konkurencyjnych
    • Analiza rynku (zmiany w ustawodawstwie, badanie konkurencji)

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie chemiczne lub wiedza z zakresu epidemiologii w szpitalnictwie
    • Biegła obsługa pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Dokładność i sumienność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Umiejętność pracy w zespole

    To oferujemy:

    • Dużą samodzielność działania po okresie wdrożenia
    • Umowę o pracę
    • Comiesięczne premie (wysokość uzależniona od wartości pozyskanych kontraktów)
    • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej
    • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań
    • Możliwość korzystania z ubezpieczenia medycznego i karty Multisport na preferencyjnych warunkach