• Wszystkie ofertyŁódźSprzedażSpecjalista ds. sprzedaży usług IT
    Specjalista ds. sprzedaży usług IT
    Sprzedaż
    In4ge Sp. z o. o.

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    negocjacje
    Prawo jazdy kat. B.
    Angielski
    Usługi IT
    sprzedaż

    Mile widziane

    Autodesk

    Opis stanowiska

    in4ge to spółka z wieloletnim doświadczeniem, należąca do grupy zajmującej się tworzeniem autorskich produktów IT wspierających biznes. Specjalizujemy się w usługach rekrutacyjnych oraz dostarczaniu swoim partnerom biznesowym specjalistów IT oraz całych zespołów projektowych realizujących usługi programistyczne, analityczne, testerskie oraz administracyjne.

    Nasza skuteczność wynika z wieloletniego doświadczenia w branży IT jako dostawca usług i produktów, a przede wszystkim jako zaufany partner biznesowy budujący długotrwałe relacje z firmami na rynku polskim i europejskim. Prowadzimy projekty zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, głównie dla Klientów z sektora finansowego - banków, ubezpieczycieli oraz firm z sektora retail.

    Rola: Specjalista ds. sprzedaży usług IT

    Firma: Naszym Klientem jest firma IT, zajmująca się dostarczaniem rozwiązań dla branży produkcyjnej, architektonicznej, budowlanej i inżynieryjne

    Lokalizacja: Łódź / hybrydowo (2 dni zdalnie / 3 dni w biurze)

    Wymiar: pełen etat

    Wynagrodzenie: podstawa + prowizja od każdej sprzedaży

    W bieżącej rekrutacji poszukujemy osób z doświadczeniem w obszarze sprzedaży usług IT.

    Twoja rola:

    • Aktywne pozyskiwanie klientów zainteresowanych zakupem rozwiązań CAD, CAM, BIM.
    • Sprzedaż usług i produktów firmy.
    • Definiowanie potrzeb klienta i przygotowywanie ofert.
    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.
    • Opieka nad obecnymi klientami i utrzymywanie trwałych relacji.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym lub w sprzedaży usług dla biznesu.
    • Wysoki poziom zrozumienia potrzeb klienta.
    • Praktyczne umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne.
    • Nastawienie na osiąganie najlepszych rezultatów w tym co robisz.
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Mile widziana znajomość oprogramowania branżowego Autodesk.

    Nasz Klient oferuje:

    • Możliwość częściowej pracy zdalnej.
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Pakiet szkoleń na start.
    • Sprecyzowane zadania i cele oraz dużą swobodę działania i otwartość na Twoje pomysły.
    • Kompleksowe wdrożenie produktowe.
    • Wewnętrzne oraz zewnętrzne szkolenia i zagraniczne wyjazdy szkoleniowe.
    • Możliwości rozwoju oraz samodzielną i odpowiedzialną pracę w środowisku międzynarodowym.
    • Stałe wsparcie merytoryczne zespołu inżynierów technicznych oraz proces nauki z najlepszymi z branży.