Oferty
Specjalista ds. marketingu
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

Google Analytics

PR/public relations

copywriting

content marketing

Facebook Ads

social media

digital marketing

Google Ads

Mile widziane

Brand24

Canva

analiza

Microsoft Office Excel

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Twój przyszły zakres obowiązków:

  • tworzenie strategii komunikacji Instytutu i jej realizacja
  • planowanie budżetu marketingowego i bieżące kontrolowanie wydatków
  • prowadzenie profili w mediach społecznościowych - tworzenie contentu oraz bieżąca obsługa kanałów w SM
  • tworzenie materiałów PR-owych i kontakt z mediami
  • dbanie o wizerunek Instytutu i monitorowanie wzmianek na jego temat w Internecie
  • koordynacja pracy zewnętrznych podwykonawców (np. grafik, podwykonawcy w zakresie marketingu efektywnościowego)
  • aktualizacja treści na stronie www
  • bieżące wsparcie pozostałych działów (m.in. działu handlowego)
  • inne działania wpływające na wizerunek marki i sprzedaż

Oferujemy Ci:

  • Pracę na czas określony (zastępstwo do czerwca 2025)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Duże wsparcie ze strony zespołu i całej grupy mediowej, do której należymy
  • Pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów i nowych rozwiązań
  • Wpływ na funkcjonowanie całej firmy
  • Benefity pracownicze: dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenia zdrowotnego PZU Zdrowie oraz kursów języków obcych eTutor
  • Praca zdalna z możliwością korzystania z biura (Warszawa, Praga - Południe)

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy specjalisty ds. marketingu - po stronie klienta / agencji lub na pokrewnych stanowiskach (szczególnie mile widziane doświadczenie w marketingu B2B)
  • biegłej, praktycznej znajomości mediów społecznościowych, w tym szczególnie LinkedIn, Facebook i Instagram (Meta)
  • minimum podstawowej znajomości narzędzi takich jak: Google Analytics, Google Ads, Facebook i Instagram Ads (Meta), Canva, Brand24
  • lekkiego pióra i poprawności językowej
  • minimum podstawowej umiejętności wyciągania wniosków na podstawie danych, a znajomość realiów branży badawczej będzie dodatkowym atutem!