• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaSEOSEO Copywriter (zastępstwo)
    SEO Copywriter (zastępstwo)
    new
    SEO
    Interia.pl Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    copywriting
    SEO

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Do naszego zespołu poszukujemy SEO Copywritera - osoby, która ma doświadczenie w tworzeniu artykułów pod kątem SEO oraz swobodnie czuje się przynajmniej w jednym z obszarów: polityka, sport, biznes, nowe technologie, lifestyle, motoryzacja. Jako SEO copywriter będziesz mieć możliwość rozwoju działu Content SEO oraz bezpośredniej współpracy z interiowymi dziennikarzami i redakcjami.

    Zadania, jakie postawimy przed Tobą:

    • tworzenie artykułów zgodnych z wytycznymi SEO
    • analiza trendujących fraz w wybranych obszarach tematycznych
    • współtworzenie planu wydawniczego redakcji
    • optymalizacja powstałych artykułów redakcyjnych pod kątem SEO
    • bezpośrednia współpraca z Koordynatorami SEO poszczególnych redakcji portalu

    Nasze wymagania:

    • znajomość kluczowych zasad pisania treści pod SEO
    • warsztat dziennikarski w zakresie tworzenia i redagowania tekstów
    • rozumienie specyfiki pracy na potrzeby redakcji internetowej
    • umiejętne korzystanie z narzędzi wspomagających tworzenie treści pod SEO
    • próbki Twoich artykułów, które nam to wszystko udowodnią :)

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo lub współpraca B2B
    • pracę hybrydową w Krakowie lub całkowicie zdalną
    • współpracę z redakcjami, których materiały docierają do milionów internautów
    • możliwość szybkiego rozwoju w obszarze SEO i tworzenia treści
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - w jednym z największych wydawców internetowych w Polsce, będącej częścią największej grupy medialnej w naszym kraju
    • pakiet benefitów Grupy Polsat Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego) oraz integracyjne eventy
    • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start-up'owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy