Oferty
SEO

Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

Wordpress

content marketing

SEM

analiza

priorytetyzacja

samodzielność

SEO

UX/UI

Mile widziane

kreatywność

pomysłowość

copywriting

dobra organizacja pracy

elastyczność

e-commerce

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Pozycja: Specjalista SEO

Dzięki pracy w Internetica będziesz miał/a okazję do ciągłego rozwoju, poznania dużej ilości różnorodnych biznesów i natychmiastowego stosowania nabytej wiedzy w praktyce.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.
  • Dostęp do najlepszych narzędzi.
  • Kompleksowe wdrożenie w proces SEOtimeline™, w oparciu o który realizujemy większość projektów SEO
  • Stałe zatrudnienie po 3-miesięcznym okresie próbnym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (8000 zł - 11000 zł netto B2B).
  • Elastyczne godziny pracy (w zakresie 8:00-18:00, poniedziałek-piątek) i możliwość pracy zdalnej.

Oczekujemy, że:

  • Dotrzymujesz terminów
  • Algorytmy Google takie jak Panda, Pingwin czy Koliber nie są Ci obce.
  • Znajomość narzędzi SEO (np. Google Search Console, Yoast, WordPress) jest dla Ciebie standardem.
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z SEO onsite i offsite oraz potrafisz efektywnie korzystać z narzędzi analitycznych.
  • Charakteryzujesz się zdolnościami analitycznymi i umiejętnością wyciągania wniosków z danych.
  • Rozwój osobisty i dążenie do doskonalenia są dla Ciebie ważne.
  • Jesteś osobą odpowiedzialną, komunikatywną i otwartą na konstruktywną krytykę.
  • Bierzesz odpowiedzialność za tworzenie i implementację strategii SEO (po okresie wdrożenia).

Twoje główne zadania:

  • Realizacja kompleksowych kampanii SEO dla firm z segmentu MŚP, w tym licznych e-commerce.
  • Przeprowadzanie audytów SEO oraz monitorowanie pozycji.
  • Korzystanie z zaawansowanych narzędzi SEO i analiza słów kluczowych.
  • Optymalizacja stron i sklepów internetowych oraz współpraca przy tworzeniu treści.
  • Raportowanie wyników i wsparcie merytoryczne Accountów w kontakcie z Klientami.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w SEO.
  • Gotowość do intensywnej nauki i rozwoju.
  • Umiejętność pracy z narzędziami Google i systemami CMS.

Dołącz do nas, jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności SEO w dynamicznym zespole i mieć realny wpływ na rozwój firmy. Czekamy na Twoje zgłoszenie!