• Wszystkie ofertyKrakówSEOMłodszy specjalista SEO (e-commerce)
    Młodszy specjalista SEO (e-commerce)
    SEO
    Mamezi Studio

    Kraków
    887 - 1 140 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Google Search Console

    Google Analytics

    e-commerce

    Mile widziane

    Shoper.pl

    Opis stanowiska

    Cześć,

    dziś mamy do zaoferowania pracę na stanowisku młodszego specjalisty SEO zajmującego się sklepami internetowymi. Sami tworzymy i rozwijamy sklepy na platformie Shoper.pl od przeszło 15 lat.

    Jeśli:

    • masz doświadczenie w pracy jako młodszy specjalista SEO (min. 1 rok)
    • wiesz jak przeprowadzić audyt sklepu i zaplanować jego optymalizację
    • znasz podstawy HTML
    • znasz narzędzia Senuto, Majestic, Google Analytics 4, Google Search Console
    • potrafisz planować i koordynować proces pozycjonowania sklepu
    • nie boisz się kontaktować z klientami
    • jesteś zorganizowany i umiesz pracować w zespole
    • wiesz jak przygotować raport z przeprowadzonych działań i efektów

    to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

    🤝 Co oferujemy

    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość częściowej pracy zdalnej
    • Praca w przyjemnej atmosferze w młodym i ambitnym zespole
    • Nowoczesne i legalne oprogramowanie
    • Internet światłowodowy 100/100 Mbps
    • Zawsze zaopatrzona kuchnia, kawa z expresu, napoje!
    • Xbox i ogródek dla relaksu
    • Dofinansowanie do pakietu sportowego Medicover Sport (medicoversport.pl)
    • Codziennie obiad w preferencyjnej cenie!

    ☑️ Obowiązki

    • strategie SEO on-site i off-site dla klientów
    • przekazywanie klientom wytycznych i dobrych praktyk pod kątem SEO
    • nadzór nad sklepami klientów przy długoterminowej współpracy
    • audyty sklepów internetowych
    • koordynowanie działań z zakresu zlecania i publikacji treści onsite i offsite
    • kontakt z klientem, tworzenie i omawianie raportów
    • współpraca z zespołem copywriterów i programistów

    👉🏼 Jak aplikować?

    • Wyślij coś o sobie oraz CV!
    Wszystkie ofertyKrakówSEOMłodszy specjalista SEO (e-commerce)
    887 - 1 140 USD

    Dowolna