• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażPraca w sklepieKierownik Sklepu
    Kierownik Sklepu
    new
    Sprzedaż
    INTERSPORT

    INTERSPORT

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta

    język angielski

    Opis stanowiska

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie salonem sprzedającym artykuły sportowe,
    • realizacja planów sprzedażowych,
    • planowanie i kontrola zadań podległego personelu,
    • nadzór nad przestrzeganiem przez podległy zespół standardów profesjonalnej obsługi klienta,
    • prowadzenie rekrutacji, zarządzanie personelem,
    • wdrażanie nowych pracowników,
    • planowanie i rozliczanie czasu pracy,
    • otwieranie i zamykanie zmiany,
    • dbanie o wygląd salonu,
    • czynne uczestnictwo w tworzeniu przyjaznej atmosfery i efektywnego zespołu.

    Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi klienta,
    • umiejętność współpracy i kierowania małym zespołem ludzi,
    • dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera, kasy fiskalnej, terminali POS oraz gospodarki magazynowej,
    • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,
    • komunikatywność, samodzielność, elastyczność,
    • umiejętność dostosowania się do standardów pracy przyjętych w INTERSPORT Polska A.,
    • sportowe pasje będą dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • stabilność zatrudnienia,
    • elastyczny czas pracy,
    • zadania zorientowane na kreatywność i nie pozwalające na rutynę,
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
    • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy,
    • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach).