• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażPraca w sklepieSprzedawca – serwisant
    Sprzedawca – serwisant
    new
    Sprzedaż
    INTERSPORT

    INTERSPORT

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Twoje zadania:

    • aktywna sprzedaż poprzez doradztwo klientom i pomoc w doborze oferowanych przez nas produktów,
    • dbanie o wygląd salonu oraz jego zaplecza,
    • bieżące uzupełnianie oferowanego asortymentu,
    • przygotowanie sprzętu sportowego do sprzedaży (rowery, narty)
    • serwis sprzętu sportowego (rowery, narty, łyżwy, rakiety tenisowe)
    • udział w tworzeniu przyjaznej atmosfery i efektywnego zespołu,
    • obsługa kasy fiskalnej i terminali POS,
    • rozliczanie kasy i przygotowanie wpłat do banku,

    Nasze oczekiwania:

    • otwartość i zorientowanie na klienta,
    • uśmiech, optymizm i chęć do działania,
    • umiejętność współpracy w zespole,
    • zdolności manualne,
    • mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie technicznym,
    • doświadczenie sprzedażowe w branży sportowej będzie dodatkowym atutem,

    Nasza oferta:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • profesjonalne szkolenia produktowe,
    • rozwój poprzez różnorodność zadań,
    • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy,
    • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach),